پیش بینی و تحلیل قیمت استلار 21 تیر ماه 1400
0

پیش بینی و تحلیل قیمت استلار 21 تیر ماه 1400

بازدید : 1637

تحلیل قیمت استلار 21 تیر ماه 1400

گزیده خبر:

  •  روند نزولی آهسته ولی با ثبات XLM ، پس از افزایش 20 درصدی و برخورد به مقاومت 0.303
  • قانونگذاری جدید دولت پاراگوئه پس از تصمیم تاریخی السالوادور
  • بازگشت استلار به روند صعودی ،در صورت ناکام ماندن خرس های بازار در شکست حمایت 0.218 دلاری

استلار در حال حاضر یک حرکت آرام اما با ثباتی را در پیش گرفته. که در صورت ادامه روند صعودی میتواند قیمت این رمزارز را به سطوح مهمی سوق دهد. در شرایطی که ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مورد قبول واقع شوند. اصلاً بعید نیست که به زودی همه ی آنها بتوانند به دستاوردهای قیمتی بسیار بالایی دست پیدا کنند.

پذیرش جهانی رمزارزها

پیرو تصمیم السالوادور به قانونی اعلام کردن بیت کوین در این کشور، قانونگذار دولت پاراگوئه هم در 14 جولای جا پای این دولت گذاشت و لایحه ای مبنی بر تایید بیت کوین به مجلس ارائه داد.

قیمت استلار 21 تیر
توییت قانونگذار پاراگوئه

پذیرش بیت کوین از سمت دولت السالوادور در تاریخچه ارزهای دیجیتال نقطه عطف مهمی به حساب می آید.  به علاوه این رویداد از طرف طرفداران این حوزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. دقیقا چنین اتفاقی دیروز هم در جامعه رمزارز سرو صدای زیادی به پا کرد . چرا که گروه مالی Woori در کره جنوبی هم تصمیم مشابهی را اتخاذ کردند و پذیرش بیت کوین را به جهانیان اعلام نمودند.

پذیرش بیت کوین از سمت دولت ها و موسسات مالی در سراسر جهان میتواند روند نزولی این بازار را کم رنگ کرده. و حتی با شروع دوباره ی بازار گاوی به آن خاتمه دهد. اگر چه تمام این اتفاقات فرصت خوبی را برای روند صعودی قیمت بیت کوین فراهم میکند، اما به عقیده JP Morgan دولت السالوادور با استفاده از بیت کوین به عنوان وسیله ی مبادله و پول رایج با مشکل روبرو خواهد شد.

[irp posts=”19395″ name=”پیش‌بینی و تحلیل توکن شیبا اینو (SHIB) 21 تیر 1400″]

 استلار در حال تشکیل higher low

استلار در تاریخ 10 جولای با تشکیل یک higher low (پایین ترین قیمت) در سطح قیمتی 0.239 دلار ،زمینه را برای حرکت به سمت بالا و سیر صعودی فراهم کرد. در شرایطی که این روند صعودی ادامه یابد استلار به سمت سطح مقاومتی مهم 0.286 دلار که در تاریخ 29 ژوئن به آن برخورد کرد، حرکت خواهد کرد. پس استلار برا ی اینکه بتواند به سطوح بالاتری همچون 0.303 دلار برسد باید این سطح مقاومتی مهم را پشت سر بگذارد.

اگر استلار بتواند یک کندل چهار ساعته قدرتمند در بالای این سطح تشکیل دهد باعث اطمینان خریداران میشود و هدف قیمتی بعدی آن 0.331 خواهد بود.

قیمت استلار 21 تیر
نمودار قیمتی استلار 21 تیر ماه

اما برعکس اگر روند صعودی حفظ نشود ، قیمت استلار وارد روند اصلاحی خواهد شد. و اگر این پول بک به نوسانی ختم بشود که قیمت را به به زیر 0.239 دلار بکشاند نشان از افت فشار خرید خواهد بود. در چنین شرایطی قطعاً قیمت به سطح حمایتی 0.228 دلار هم میرسد .

البته این حرکت دیدگاه صعودی بازار را بی اعتبار نمیکند. اما آن را به تعویق می اندازد. اگرچه در صورتی که سطح حمایتی 0.218 به سمت پایین شکسته شود، یک افت حدودا 9 درصدی را پیش رو خواهیم داشت. و احتمال اینکه قیمت به 0.199 دلار برسد هم وجود دارد.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x