تحلیل قیمت شیبا اینو ؛ ضررهای آنچین به بالاترین حد در دو ماه گذشته رسیده است

تحلیل قیمت شیبا اینو ؛ ضررهای آنچین به بالاترین حد در دو ماه گذشته رسیده است
0
بازدید : 609

قیمت شیبا اینو (SHIB) در هفته گذشته روندی رنج داشته است، اما پیش از آن، این میم کوین در یک روند نزولی شدید به سر می‌برد. این در حالی است که آلت کوین‌ها در فاصله چند اینچ از کف‌های دسامبر 2022، نزولی ناگهانی را در بازار تجربه می‌کنند. با فکت کوینز و تحلیل شیبا همراه باشید.

آیا قیمت شیبا اینو قرار است افزایش پیدا کند؟

شیبا اینو که در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00000878 دلار معامله می‌شود، همچنان زیر مرز 0.00000900 دلار است. طی چند روز گذشته، عملکرد آنچین این دارایی نگرانی‌های فزاینده‌ای را در مورد سودآوری سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است.

نمودار روزانه شیبا اینو (SHIB/USD)

نمودار روزانه شیبا اینو (SHIB/USD)

اولین نشانه آن را می‌توان در نمودار age-consumed مشاهده کرد. این شاخص معمولاً برای قضاوت در مورد «تأثیر عرضه طولانی‌مدت» ضرب‌در «تعداد روزهای نگهداری آن» استفاده می‌شود. در 16 می، تعداد کل روزهای مصرفی 4860 تریلیون روز بود که نشانه خوبی است.

تحلیل قیمت شیبا اینو؛ ضررهای آنچین به بالاترین حد در دو ماه گذشته رسیده است

این شاخص دو چیز را آشکار کرد. یکی اینکه هولدرهای بلندمدت انتظار ضرر در روزهای آینده را دارند، زیرا فروش آنها وضعیت جالبی ندارد. دوم، ضرر و زیان هم اکنون مشاهده شده است.

نمودار تراکنش‌های روزانه بزرگ‌ترین نوار قرمز را از پایان ماه مارس نشان می‌دهد. این نوار نشان می‌دهد که معاملات زیان‌ده 16 می با نسبت 1:20 بر معاملات سود‌ ده غلبه کرد، به طوری که نزدیک به 20 تریلیون SHIB به ارزش 180 میلیون دلار علیرغم اینکه در ضرر بود جابجا شد.

معاملات زیان‌ده شیبا اینو

معاملات زیان‌ده شیبا اینو

بنابراین، ممکن است چند روز طول بکشد تا قیمت شیبا اینو روند بهبود خود را آغاز کند. با توجه به شاخص قدرت نسبی (RSI)، دارایی در حال حاضر دچار اشباع فروش و مستعد یک جهش رو به بالا است.

اولین نشانه قطعی ریکاوری قیمت زمانی قابل مشاهده خواهد بود که Shiba Inu خط میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) خود را در 0.00001006 دلار به یک کف حمایتی تغییر دهد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x