ربات آربیتراژ “پامپ سیگنال” کلاهبرداری است!
5

ربات آربیتراژ “پامپ سیگنال” کلاهبرداری است!

بازدید : 532

ربات آربیتراژ “پامپ سیگنال” که در قالب تبلیغات وسیع و قانونی از طریق سایت‌های مختلف در حال فعالیت است، دسیسه پانزی است. وب‌سایت وب‌آموز امروز در گزارشی به دسیسه پانزی ربات آربیتراژ پرداخته و سایت‌های مختلفی را که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، معرفی کرد.

در این گزارش چنین آمده است:

وب‌سایت «پامپ سیگنال» دامنه arbirobot[.]net و pumpsignal[.]io با هویت نامشخص دفتر و مالکین با دریافت ای‌نماد (روشی برای کسب اعتبار) و ثبت شرکت در انگلیس با آدرس صندوق پستی انگلیس (یکی از ترفندهای کلاهبرداران برای کسب اعتبار) و وعده سود تضمینی و بدون ریسک، کلاهبرداری دسیسه پانزی است. گرداننده این پروژه کلاهبرداری بر اساس ثبت شرکت انگلیس، فردی به نام غلامرضا شجری است.

هشدار! ربات آربیتراژ یا هر روش دیگری با ادعای سود ثابت، کلاهبرداری است.

در زمان بررسی این شبکه کلاهبردار به واسطه رفتار قانونی در حال تبلیغات گسترده در شبکه یکتانت بود.

وب‌سایت «روبوتکس» دامنه rubotex[.]com و «یوکی روبو» ukrobo[.]com با هویت نامشخص دفتر و مالکین شرکت تجارت جهانی امکان، با دریافت ای‌نماد (روشی برای کسب اعتبار) و ثبت شرکت در انگلیس با آدرس صندوق پستی انگلیس (یکی از ترفندهای کلاهبرداران برای کسب اعتبار) و وعده سود تضمینی و بدون ریسک، طبق بررسی‌ها کلاهبرداری دسیسه پانزی است.

گرداننده این پروژه کلاهبرداری بر اساس ثبت شرکت انگلیس، فردی به نام Gokhan ERGUN و شرکتی در ایران به نام تجارت جهانی امکان است.

در ظاهر وب‌سایت‌های «پامپ سیگنال» و «روبوتکس» دو وب‌سایت جدا از هم هستند. ای‌نماد وب‌سایت روبوتکس به نام فردی به اسم طاهره غفاری‌نیا است و ای‌نماد وب‌سایت پامپ سیگنال به نام شرکت تجارت جهانی امکان است.
با بررسی روزنامه رسمی شرکت تجارت جهانی امکان، می‌توان دید که طاهره غفاری‌نیا نایب‌رییس این شرکت است.

این وب‌سایت‌ها با مالکین مشترک و احتمالا تیمی ساکن در ترکیه، با ساخت هویت پوششی در حال کلاهبرداری دسیسه پانزی و تبلیغ گسترده از مردم بودند. گفتنی است شرکت یکتانت پس از هشدارهای وب‌آموز، با ارسال بیانیه‌ای تبلیغات این شبکه را متوقف کرد.

وب‌سایت وب‌آموز در این گزارش خود تاکید کرده که با بررسی دامنه‌ها و اطلاعات ای‌نماد مشخص است که گردانندگان اصلی و کلاهبردار روبوتکس و پامپ سیگنال، هر دو یک تیم مشترک و ساکن ترکیه هستند.

گفتنی است دسیسه یا ترفند پانزی، یک عملیات سرمایه‌گذاری کلاه‌بردارانه است. در این ترفند به سرمایه‌گذاران سودهایی برگردانده می‌شود که از بهره‌های متعارف به شیوه‌ای غیرعادی بالاتر هستند. البته این سود از پول سرمایه‌گذاران بعدی تامین می‌شود و شرکت یا فرد دریافت‌کننده سرمایه نیازی به انجام کار اقتصادی با پول دریافتی ندارد. نام این ترفند از نام چارلز پانزی، به ظاهر یک بازرگان اهل ایالات متحده آمریکا اما در اصل مجری و مبدع این سیستم کلاهبرداری گرفته شده است.

همراهان عزیز فکت کوینز اگر تجربه استفاده از این ربات را داشته اید با ما در میان بگذارید.

13
5
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
حمیدرضا ملاابراهیمی
1 هفته ago

من یکی از قربانی های این سایت هستم متاسفانه گول تبلیغات سایت های داخلی که توسط *** نت پشتیبانی میشود خوردم. اونها نباید هر تبلیغی را قبول کنند.

احمد
7 روز ago

چطور میشه پولمنو پس بگیریم ایا راهی هست

پشتیبانی
پاسخ به  احمد
5 روز ago

سلام دوست عزیز
از طریق پلیس فتا پیگیری کنید .
ممنون از همراهیتون.

mohammad
4 روز ago

سلام آیا سایت پامپ سیگنال هم کلاهبرداریه؟

سرغانی
24 ساعت ago

سلام من هم گول تبلیغات ربات اربیتراژ خوردم و در هر دو سایت سرمایه گذاری کردم پامپ سیگنال و روبیتکس و پولم از بین رفت و چقدر این افراد منفور و بی خانواده هستند که پول دزدی میبرن تو خونشون
لطفا اگر کسی اطلاعات جدید داشت اینجا به اشتراک بزاره سپاسسسسسس

محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

5
0
نظر خود را بنویسید !x