در رویداد NFTFi کوینکس شرکت کنید؛ 5000 دلار منتظر شما است!
0

در رویداد NFTFi کوینکس شرکت کنید؛ 5000 دلار منتظر شما است!

بازدید : 665

سالانه رویدادهای زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال برگزار می‌شوند و افراد زرنگ و گوش به زنگ بازار با شرکت در آنها جوایز خوبی به جیب می‌زنند! البته اگر فکت کوینز را کنار خود داشته باشید، داستان کمی متفاوت خواهد بود. ما اینجا هستیم تا شما هیچکدام از این رویدادهای جذاب و پر از جایزه را از دست ندهید. در این مقاله همراه شما هستیم تا رویداد NFTFi کوینکس را بررسی کنیم.

رویداد NFTFi کوینکس؛ زمان برگزاری

رویداد NFTFi کوینکس؛ زمان برگزاری

قاعدتا نمی‌توانیم بدون دانستن زمان برگزاری یک جشن یا رویداد در آن شرکت کنیم. در نتیجه یکی از اولین و مهم‌ترین اطلاعاتی که باید راجع به یک رویداد بدانیم زمان برگزاری آن است. رویداد NFTFi کوینکس از ساعت 13:30 روز 27‌ام بهمن شروع می‌شود و تا ساعت 13:30 سومین روز اسفند ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان می‌توانند در این بازه زمانی در رویداد NFTFi شرکت کنند و با رعایت قوانین که کمی جلوتر به آن می‌پردازیم برنده جوایز مختلف شوند.

چرا نام این رویداد NFTFi است؟

احتمالا با دیدن نام NFTFi حدس زده‌اید که رویداد جدید کوینکس حول محور چه موضوعی برگزار خواهد شد. اگر حدستان بازار NFT بود، درست حدس زدید! این رویداد جذاب حول محور بازارهای معاملاتی NFT و توکن‌هایشان برگزار می‌شود. در این مسابقه کاربران باید با معامله توکن‌های 10 بازار مختلف حوزه NFTها با یکدیگر رقابت کنند. نگران نباشید! کمی جلوتر با هر 10 بازار و توکن‌هایشان آشنا می‌شویم…

قوانین رویداد NFTFi کوینکس

قوانین رویداد NFTFi کوینکس

امکان ندارد از مسابقه حرف بزنیم اما به قوانین آن اشاره نکنیم! هر مسابقه قوانین به خصوص خود را دارد؛ NFTFi نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای شرکت در این مسابقه باید حجم معاملات خود را به بالاتر از 200 دلار برسانید. به زبان ساده‌تر زمانی که حجم معاملات شما به 201 دلار می‌رسد، تازه وارد مسابقه می‌شود.

در طول مسابقه باید تا جایی که می‌توانید حجم معاملات خود را افزایش دهید. با این کار در لیست رتبه‌بندی مسابقه بالاتر می‌روید؛ هر چقدر هم که بالاتر بروید، بخش بیشتری از جایزه 5000 دلاری این مسابقه را دریافت خواهید کرد. مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این مسئله است که حجم معاملات اسپات شما در بازارهای منتخب در این مسابقه اهمیت دارد.

در رویداد NFTFi کوینکس چقدر جایزه می‌گیریم؟

در رویداد NFTFi کوینکس چقدر جایزه می‌گیریم؟

در مسابقه‌‌هایی مانند رویداد NFTFi کوینکس، جوایز بر اساس رتبه افراد در لیست رتبه‌بندی مسابقه تقسیم می‌شوند. این بدان معنا است که هر چه رتبه بهتری در این لیست داشته باشید، بخش بیشتری از جایزه 5000 دلاری این مسابقه را از آن خود می‌کنید. برای اینک بتوانید بهتر برای شرکت در مسابقه و فعالیت در آن برنامه ریزی کنید می‌توانید از لیست زیر استفاده کنید.

  • نفر اول لیست رتبه بندی – 600 دلار 
  • نفرم دوم لیست رتبه بندی – 300 دلار
  • نفر سوم تا پنجم لیست رتبه بندی – هر کدام 200 دلار (مجموعا 600 دلار)
  • نفر ششم تا دهم لیست رتبه بندی – هر کدام 100 دلار (مجموعا 500 دلار)
  • نفر یازدهم تا تا پنجاهم لیست رتبه بندی – هر کدام 50 دلار (مجموعا 2000 دلار)
  • نفر پنجاه و یکم تا نفر صدم لیست رتبه بندی – هر کدام 20 دلار (مجموعا 1000 دلار)

نحوه شرکت در مسابقه و زمان اعلام برندگان

نحوه شرکت در مسابقه و زمان اعلام برندگان

شرکت در مسابقه جذاب NFTFi کار سختی نیست. برای شرکت در این مسابقه باید وارد صفحه اصلی صرافی کوینکس شوید و پس از ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود، از منو گزینه 🔥Promotion را انتخاب و وارد صفحه فعالیت‌ها شوید. حالا کافی است روی گزینه Apply یا اکنون درخواست دهید (با توجه به زبان انتخابی شما روی سایت) کلیک کنید. تبریک! شما در مسابقه ثبت نام کردید…

اگر از نرم افزار کوینکس روی گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنید، کافی است در صفحه اصلی برنامه روی تابلوی معاملاتی کلیک کنید و وارد صفحه رویدادها شوید. حالا کافی است روی  Apply یا اکنون درخواست دهید (با توجه به زبان انتخابی شما روی سایت) کلیک کنید.

دقت کنید که ثبت نام به تنهایی باعث ورود شما به لیست رتبه بندی مسابقه نمی‌شود. شما باید حداقل 200 دلار از توکن‌های ویژه مسابقه را بخرید یا بفروشید تا وارد لیست رتبه بندی شوید. در طول مسابقه باید سعی کنید با افزایش حجم معاملات، جایگاه خود را در لیست رتبه بندی ارتقا دهید. نهایتا باید اشاره کنیم که برندگان مسابقه NFTFi کوینکس 7 روز بعد از اتمام رویداد جوایز خود را دریافت می‌کنند.

برای شرکت در رویداد NFTFi کوینکس چه توکن‌هایی بخریم؟

برای شرکت در رویداد NFTFi کوینکس چه توکن‌هایی بخریم؟

حالا که با زمان، نحوه شرکت و قوانین مسابقه آشنا شدیم می‌توانیم به سراغ لیست توکن‌های ویژه این رویداد برویم. همانطور که بالاتر گفتیم، 10 توکن در این رویداد شرکت دارند و کاربران باید با خرید و فروش این توکن‌ها در طول مسابقه، حجم معاملات خود را افزایش، و رتبه خود در لیست رتبه بندی را بهبود دهند.

توکن BLUR

BLUR توکن بازار غیرمتمرکز بلور در حوزه NFTها است. بازار Blur به لطف ایردراپ‌ها و ویژگی‌های جذابی که دارد، سر و صدای زیادی به پا کرده است. اکثر فعالان حوزه NFT معتقدند بازار بلور خیلی زود جای بازارهایی مثل OpenSea را خواهد گرفت.

توکن X2Y2

X2Y2 بازیگر دیگری در حوزه معاملات NFT است. این بازار جذاب نیز در دنیای بلاکچین تازه وارد محسوب می‌شود اما ویژگی‌هایی دارد که آن را برای کاربران حرفه‌ای جذاب می‌کند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به پرداخت 100 درصد سود پلتفرم به سهامداران آن اشاره کرد.

توکن SOS

OpenDAO جامعه‌ای غیرمتمرکز است که تلاش می‌کند از هنرمندان نوظهور و آثار آنها که به صورت NFT منتشر می‌شوند حمایت کند. توکن بومی این جامعه SOS نام دارد که اخیرا مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

توکن Looks

LooksRare بازاری غیرمتمرکز و جامعه محور است که به طور فعال به معامله گران، سهامداران توکن، سازندگان و گردآورندگان برای شرکت در پلتفرم پاداش می2دهد. توکن این پلتفرم جذاب Looks نام دارد و می‌توانید برای ارتقا رتبه خود در رویداد NFTFi کوینکس به معامله آن بپردازید.

توکن JPEG

JPEG’d یک پروتکل غیرمتمرکز برای وام دهی است که حول محور NFTها ایجاد شده است. این پلتفرم که بر بستر اتریوم فعالیت می‌کند به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از NFT خود به عنوان وثیقه، بخشی از ارزش آن را به صورت وام دریافت کنند. توکن این پلتفرم وام دهی JPEG است که در مسابقه کوینکس حضور دارد.

توکن RARE

SuperRare به صورت انحصاری برای NFTهای هنری طراحی شده و دور بسیاری دیگر دسته بندی‌های NFTها را خط کشیده است. هنرمندان می‌توانند در این پلتفرم توکن‌های غیر قابل تعویض ضرب کنند. SuperRare نیز مطمئن می‌شود که هر کدام از این توکن‌ها تنها نمونه از نوع خود خواهند بود. توکن انحصاری این پلتفرم، RARE نام دارد.

توکن NFTD

NFTrade یکی دیگر از پلتفرم‌های معاملاتی NFTها است. هدف این پلتفرم جمع آوری تمام پلتفرم‌های NFT در یک پلتفرم واحد برای حفظ کامل چرخه معاملات در یک اکوسیستم است. توکن انحصاری این پلتفرم مبتنی بر بلاکچین و کراس چین NFTD است.

توکن RARI

Rarible پلتفرمی مبتنی بر اتریوم است که ایجاد، فروش و خرید حقوق مالکیت آثار هنری دیجیتال را از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تسهیل می‌کند. توکن جذاب این پلتفرم، یعنی RARI نیز در رویداد NFTFi حضور دارد.

توکن BEND

Bend DAO پروتکلی برای وام دهی است که به جای دریافت ارز دیجیتال به عنوان وثیقه، NFT دریافت می‌کند. کاربران این پلتفرم می‌توانند از NFTهای خود به عنوان وثیقه استفاده کنند و درصدی از ارزش کلی ان را به صورت وام دریافت کنند. توکن این پروتکل وام دهی BEND نام دارد.

توکن NFTB

NFTB توکن بازاری آینده‌نگر با همین نام است که بر اساس زنجیره هوشمند Binance BSC و با در نظر گرفتن سرعت و هزینه‌ها فعالیت می‌کند. این بازار قرار است روی دیگر بلاک چین‌ها نیز راه اندازی شود.

کلام آخر؛ رویداد NFTFi کوینکس

کلام آخر؛ رویداد NFTFi کوینکس

به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقی است. امیدوارم تو این مسابقه موفق باشید و بیشترین جایزه رو ببرید. قبل از به اتمام رسوندن مقاله بگذارید به این نکته هم اشاره کنیم که بازار ارزهای دیجیتال و NFTها ثبات ندارد و خرید و فروش بدون تحقیق برای افزایش حجم معاملات می‌تواند خطرناک باشد. سعی کنید به هنگام شرکت در مسابقه تصمیم‌های ناگهانی برای خرید یا فروش نگیرید. نهایتا فراموش نکنید نظر خودتون در رابطه با رویداد NFTFi کوینکس را با ما در میان بگذارید!

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x