جنگ بین بیت کوین و اتریوم؛ کدام یک بهتر است؟
0

جنگ بین بیت کوین و اتریوم؛ کدام یک بهتر است؟

بازدید : 2147

گزیده خبر:

بیت کوین اولین و بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان است که در سال 2008 اختراع شد. در حقیقت دلیل وجود سایر رمزارزها بیت کوین است. به‌راحتی می‌توان دید که در این چند سال، با سقوط قیمت بیت کوین کل بازار رمزارزها سقوط می‌کند. به همین دلیل است که بیت کوین را پادشاه ارزهای دیجیتال می‌نامند. در کنار بیت کوین، اتریوم در سال 2015 با هدف ارائه تجربه پرداختی بهتر عرضه شد.

بر اساس پستی از cryptopolitan، از زمان عرضه اتریوم تا بدین جای کار، طرفداران اولین و دومین ارز بزرگ بازار همواره با یکدیگر در جنگ بوده‌اند. این جنگ به نظر می‌رسد که پایانی نداشته باشد. همچنین طرفداران اتریوم معتقدند که زمانی فرا خواهد رسید که سلطه بیت کوین از بین خواهد رفت.

اخیراً کل بازار ارزهای دیجیتال، روندی نزولی را تجربه کرد. در این روند، بیت کوین به 30 هزار دلار رسید که پایین‌ترین قیمت از ابتدای سال تا بدین جای کار است. اتریوم نیز به تبعیت از پادشاه سقوط کرد اما توانست در اطراف قله 2000 دلاری قیمت را حفظ کند.

حمایت بلومبرگ از اتریوم

بلومبرگ در آخرین مقاله خود سعی کرده به این سؤال که آیا سرانجام جنگ بین بیت کوین و اتریوم با پیروزی اتریوم خاتمه خواهد یافت یا خیر پاسخ دهد. مطلبی که طرفداران بیت کوین را به‌شدت برانگیخته است.

مدیران اجرایی معتقدند که اتریوم، جای بیشتری برای پیشرفت دارد و آینده آن نسبت به بزرگترین ارز دیجیتال بازار درخشان تر است. تگان کلاین، هم بنیان‌گذار شرکت بلاک چینی اج اند نود (Edge & Node) در این رابطه گفت:

اتریوم احتمالاً در آینده از بیت کوین فراتر خواهد رفت. از دیدگاه نوآوری و تمایل به توسعه، اتریوم بسیار برتر است.

اتریوم ساختار پایداری دارد و اخیراً با ارتقاء پلتفرم و بلاک چین خود توانست ارزش خود را به میزان زیادی حفظ نماید. علاوه بر این، در مدت اخیر، اتریوم همکاری‌های زیادی با سایر پلتفرم‌ها داشته و اخیراً موفق به عبور از 4000 دلار شد.

استنلی دراکنمیلر، در جنگ بین بیت کوین و اتریوم به پادشاه تردیدی ندارد

در طرف دیگر این داستان، استنلی دراکنمیلر قرار دارد. دراکنمیلر یکی از سرمایه‌گذارانی است که در برتری بیت کوین نسبت به اتریوم هیچ‌گونه تردیدی ندارد. وی معتقد است اتریوم به‌هیچ‌عنوان با پادشاه رمزارزها قابل‌مقایسه نیست. علاوه بر این، از نظر دراکنمیلر، وضعیت فعلی تنها یک اصلاح قیمت جزئی و تغییری برای ورود افراد و سازمان‌های جدید به دنیای کریپتو است.

دراکنمیلر معتقد است که بیت کوین با توجه به محدودیت عرضه آن به 21 میلیون واحد، ابزار بهتری برای ذخیره ارزش است. به عقیده وی، بیت کوین تنها ارزی است که به مدت 13-14 سال در این بازار حضور داشته است.

سرمایه‌گذاران بسیار زیادی وجود دارند که بیت کوین و اتریوم را در دو جبهه جداگانه می‌بینند. بیت کوین باافتخار در برابر منتقدین و خرابی‌های بزرگ دوام آورده است. صرف‌نظر از همه اینها، بیت کوین هنوز هم قوی‌تر از قبل پابرجاست. تحقق این مهم برای سایر ارزهای دیجیتال چندان آسان نیست. بااین‌حال، اخیراً مردم به این فکر فرورفته‌اند که ممکن است روزی اتریوم از بیت کوین پیشی بگیرد.

باید منتظر ماند و دید چه آینده‌ای برای این دو ارز رقم خواهد خورد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x