دسترسی به توکن‌های ایردراپ شده لونا برای هولدرها به زودی فراهم می‌شود
0

دسترسی به توکن‌های ایردراپ شده لونا برای هولدرها به زودی فراهم می‌شود

بازدید : 84

روز 26 مه و پس از سقوط شبکه ترا، شبکه جدید ترا 2.0 و توکن لونا به وجود آمد و نام شبکه قبلی و توکن آن به ترا کلاسیک و لونا کلاسیک تغییر کرد. به نقل از کوین گیپ، به عنوان بخشی از این انتقال در اکوسیستم و همچنین طرح نجات ترا، توکن‌ها لونا برای هولدرهای لونا کلاسیک و استییبل کوین USTC ایردراپ شدند. اکنون در روز 24 نوامبر (امروز)، انتظار می‌رود بخشی از این توکن‌های ایردراپ شده آزاد شوند.

تولد لونا 2.0

دو کوان و تیم وی به منظور جبران اتفاقات پیش آمده برای اکوسیستم ترا با ایده ایردراپ کردن توکن بومی استیکینگ شبکه یعنی لونا جلو آمدند و آن را برای تمامی کاربرانی که قبل و بعد از سقوط شبکه هولدر توکن‌های این اکوسیستم بودند، ایردراپ کردند. میزان توکن دریافتی هر کاربر نیز بر اساس مدل توکنی که در شبکه ترا هولد می‌کردند، تعداد توکن‌ها و همچنین زمان آن (قبل یا بعد سقوط شبکه) مشخص شد.

توییت ترا

توکن‌های ایردراپ شده به زودی آزاد می‌شوند

توکن‌های لونا که در حال محول شده قرار دارند قرار است از امروز به کیف پول کاربران واریز شوند. گفتنی است که نحوه توزیع این کوین‌ها بر اساس جدول زمانی خواهد بود که اعضای جامعه در ماه مه به آن رای دادند. به دلیل آن که توکن‌های ایردراپ شده در ترا جنسیس استیک شده بودند، به منظور نقد کردن آنها، کاربران باید 21 روز صبر کنند.

مطلب مفید: پروتکل لیدودائو (LidoDao) و ارز دیجیتال لیدو (LDO) چیست؟

چنین موضوعی به ثبات قیمت لونا در زمان فاز رها شدن توکن‌ها کمک و از فشار فروش گسترده در بازار جلوگیری می‌کند. کاربران برای آنکه ببینند چه مقدار توکن لونا به آنها اعطا شده، می‌توانند با جای گذاری آدرس خود در ترااسکوپ (Terrascope) و ورود به بخش Vesting، دارایی خود را مشاهده کنند.

 شبکه جدید ترا استخر توسعه و همچنین جامعه شگفت انگیز ترا کلاسیک را به ارث برده است که موفق شده بودند این شبکه را به دومین بلاکچین قدرتمند پس از اتریوم تبدیل کنند. با مهاجرت جامعه به شبکه جدید، بیشتر پروژه‌های مطرح ترا کلاسیک نیز به شبکه جدید آمدند تا شاهد آغازی قدرتمند برای این بلاکچین باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x