تحلیل آربیتروم (ARB)؛ احتمال شکست سطح ۱.۲ دلار وجود دارد؟

بازدید : 525

قیمت آربیتروم (ARB) در نزدیکی سطح روانی 1 دلار حمایت شده است، که نشان می دهد گاوها با قدرت در حال خرید در کف‌ها هستند. در ادامه با فکت کوینز و تحلیل آربیتروم همراه باشید.

نمودار روزانه قیمت آربیتروم (ARB‌)

نمودار روزانه ARB/USDT. منبع: TradingView

تحلیل آربیتروم

به گزارش کوین تلگراف، خرس ها تلاش کرده اند تا حرکت صعودی قیمت آربیتروم را در 1.20 دلار متوقف کنند، اما یک نکته مثبت وجود دارد و آن اینکه  گاوها فشار خرید خود را حفظ کرده اند. امری که احتمال شکست سطح 1.20 دلار را افزایش می‌دهد. اگر این اتفاق بیفتد، ارز دیجیتال ARB می‌تواند تا 1.40 دلار و در مرحله بعد  به 1.50 دلار صعود کند.

اگر قیمت به سطح 1.20 دلار واکنش منفی نشان دهد، سناریوی صعودی در کوتاه مدت منتفی خواهد شد. در ادامه نیز قیمت احتمالا برای چند روز به تثبیت خود بین 1 دلار و 1.20 دلار ادامه خواهد داد.

نمودار چهار ساعته نمودار روزانه

نمودار چهار ساعته ARB/USDT. منبع: TradingView

20-EMA در نمودار چهار ساعته شروع به افزایش کرده است و RSI در محدوده مثبت قرار دارد که نشان می‌دهد فشار فروش در حال کاهش است. خریداران سعی خواهند کرد موقعیت خود را با افزایش قیمت آربیتروم به بالای 1.20 دلار تقویت کنند. اگر در انجام این کار موفق شوند، قیمت ARB یک الگوی کف دوقلو را تکمیل می کند که هدف آن 1.35 دلار است.

گفتنی است، اولین نشانه از قدرت گرفتن فروشندگان شکسته شدن 20-EMA و بسته شدن یک کندل چهار ساعته زیر آن خواهد بود. این حرکت می تواند قیمت را به 1.05 دلار برساند. ضمن اینکه لغزش قیمت به زیر 1 دلار نشانه از سرگیری روند نزولی خواهد بود.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین تلگراف است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x