تحلیل قیمت اتم؛ ارز دیجیتال کازماس در حال تشکیل الگوی سر و شانه معکوس  

بازدید : 553

قیمت اتم (ATOM) از حمایت 10.20 دلاری خود در تاریخ 10 می عقب‌نشینی کرد. این امر نشان می‌دهد خریداران در حال حمایت و خرید در کف‌های قیمتی هستند. در ادامه با تحلیل اتم با فکت کوینز همراه باشید.

نمودار روزانه قیمت ATOM

نمودار روزانه ATOM/USDT. منبع: TradingView

تحلیل اتم

به گزارش کوین تلگراف، خرس‌ها تلاش می‌کنند تا روند صعودی قیمت را در  SMA 50 روزه (11.28 دلار) متوقف کنند، اما گاوها حاضر به تسلیم نشده‌اند که این امر احتمال صعود قیمت به بالای SMA50 را افزایش می‌دهد. اگر این اتفاق بیفتد، ارز دیجیتال ATOM می‌تواند به خط روند نزولی خود صعود کند.

این سطح مهمی است که فروشندگان باید مراقب آن باشند، زیرا شکسته شدن آن، الگوی مثلث نزولی را بی‌اعتبار خواهد کرد.

حمایت حیاتی که باید در صورت افت قیمت زیر نظر داشته باشیم 10.20 دلار است. اگر این سطح شکسته شود، الگوی مثلث نزولی تکمیل می‌شود و قیمت ممکن است به 8.50 دلار سقوط کند.

نمودار چهارساعته ATOM/USDT. منبع: TradingView

نمودار چهارساعته ATOM/USDT. منبع: TradingView

نمودار چهارساعته نشان می‌دهد که قیمت در مسیر صعود خود با فروش در سطوح بالاتر مواجه است، اما ATOM در حال تشکیل یک الگوی سر و شانه معکوس است که در صورت شکست سطح 11.30 دلار تکمیل می‌شود. در ادامه نیز قیمت ممکن است حرکت صعودی خود را به 12 دلار و متعاقباً به 12.50 دلار آغاز کند.

از طرف دیگر، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر 50-SMA برسد، نشان می‌دهد که خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند. سپس قیمت ممکن است به سمت حمایت حیاتی 10.20 دلار سقوط کند. جهش قیمت از این سطح می‌تواند  ATOMرا برای مدتی طولانی در محدوده  بین 11.30 دلار و 10.20 دلار نگه دارد.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین تلگراف است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x