تحلیل قیمت متیک؛ واکنش MATIC به حمایت ماهانه چگونه خواهد بود؟

بازدید : 777

در بحبوحه ریزش اخیر در بازار ارز دیجیتال، قیمت متیک شاهد کاهش قابل توجهی طی دو هفته گذشته بود و به حمایت محلی 0.94 دلار بازگشت. این حمایت منطبق با سطح فیبوناچی 50 درصد است که می‌تواند به عنوان یک حمایت قوی به خریداران کمک کند تا روند صعودی را بازیابی کنند. علاوه بر این، یک الگوی بازگشتی صعودی در سطح 0.94 دلار شکل گرفته که نشان‌دهنده احتمال بالای شروع یک حرکت صعودی جدید است. با فکت کوینز همراه باشید.

تحلیل قیمت MATIC : ارز دیجیتال پالیگان روی یک ناحیه حمایتی مستحکم

به نقل از کوین گیپ، در نمودار تایم فریم روزانه، قیمت MATIC یک الگوی کف دوقلو را نشان می‌دهد. این یک الگوی بازگشتی متداول است که نشان دهنده افزایش فشار خرید در یک سطح حمایتی خاص است.

گفتنی است، تحت تاثیر این الگو، قیمت متیک در دو روز گذشته 6.5 درصد افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت 0.9945 دلار معامله می‌شود. اگر این فشار خرید ادامه یابد، قیمت باید 4 درصد دیگر افزایش یابد و مقاومت 1.036 دلار را به خود ببیند.

ضمن اینکه شکست احتمالی این سطح مقاومت می‌تواند شتاب صعودی قیمت را حفظ کند و به خریداران فرصت خرید خوبی ارائه دهد. در شرایط مساعد، شکسته شدن خط گردن الگوی کف دوقلو، افزایش قیمتی به اندازه فاصله بین خط گردن و کف دره به دنبال خواهد داشت.

بنابراین، تکمیل این الگو می‌تواند یک جهش 9 تا 10 درصدی دیگر را برای رسیدن به سطح 1.12 دلار تشویق کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

 • میانگین متحرک نمایی: میانگین متحرک نمایی 20 و 200 روزه (EMA) که با مقاومت 1.036 دلار هم تراز شده است، قدرت مقاومت در این ناحیه را تقویت می‌کند.
 • شاخص قدرت نسبی (RSI): شیب صعودی RSI روزانه فشار خرید فزاینده در بازار را نشان می‌دهد.

سطوح قیمت متیک در طول روزانه

 • نرخ لحظه‌ای: 0.995 دلار
 • روند: صعودی
 • نوسانات: کم
 • سطوح مقاومت – 1.03 دلار و 1.12 دلار
 • سطوح حمایت – 0.94 دلار و 0.84 دلار

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین گیپ است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x