۱۹۵ آدرس غیرفعال تون کوین تعلیق خواهند شد
0

۱۹۵ آدرس غیرفعال تون کوین تعلیق خواهند شد

بازدید : 133

اعتبارسنج‌هایی شبکه اوپن نتورک قصد دارند 195 کیف پول غیرفعال این بلاک چین مبتنی بر گواه اثبات سهام را متوقف و به حالت تعلیق درآورند. رأی‌گیری برای این اقدام در تاریخ 21 فوریه خواهد بود. گفتنی است که آدرس‌های اشاره شده بیش از 1 میلیارد تون کوین یا 21.3% از کل عرضه این ارز دیجیتال به ارزش 2.5 میلیارد دلار را در اختیار دارند.

رای گیری برای تعلیق آدرس‌های غیرفعال هولدر تون کوین

به نقل از بلاک، حداقل 75% از اعتبارسنج‌های شبکه باید در چند دوره رأی‌گیری مربوط به این طرح شرکت کنند تا تصویب شود. در صورت تصویب، شاهد یک دوره توقف 4 ساله خواهیم بود و در این مدت، آدرس‌های معلق شده توانایی انجام هیچ تراکنشی را نخواهند داشت. لیست آدرس‌های تعلیق شده در این بلاک چین عموم قرار گرفته و قابل‌مشاهده است.

آدرس‌هایی غیرفعال درنظر گرفته خواهند شد که در توزیع اولیه این توکن مشارکت داشته اما به غیر از آن هیچ تراکنش خارجی انجام نداده‌اند. در ماه دسامبر جامعه تون از صاحبان این کیف پول‌ها خواست تا فعال بودن خود را با انجام تراکنشی در شبکه و از طریق این ارز ثابت کنند.

مطلب مفید: بازار بورس یا ارز دیجیتال؟ کدام بهتر است؟

باید اشاره داشت که تا قبل از اتمام رأی‌گیری، کیف پول‌های غیرفعالی که تراکنش انجام دهند، از لیست تعلیق تون خارج خواهند شد. همچنین شایان ذکر است که آدرس‌های شرکت نکرده در توزیع اولیه تون کوین تحت تأثیر این رأی‌گیری قرار نخواهند گرفت. توزیع تون کوین، 98.5% از عرضه آن را برای مکانیسم ابتدایی گواه کار در دسترس قرار داد.

در حالی که استراتژی‌های توزیع متمرکز معمولاً تصمیم‌گیری را برعهده تیم پروژه می‌گذارند، استراتژی استخراج تون کوین طراحی شد تا فرایند توزیع را غیرمتمرکز کند و شبکه را در اجماع گواه سپرده‌گذاری نگه دارد. بنیاد تون، یک گروه از حامیان و مشارکت‌کنندگان در پشتیبانی از بلاک چین، در بیانیه‌ای اشاره داشتند که این حرکت گواهی بر اهمیت شفافیت برای جامعه تون کوین بوده است.

بنیاد این پروژه در بیانیه خود افزود که از طریق تعلیق احتمالی این کیف پول‌ها، امید وجود دارد که شفافیت در مورد حجم تون کوین در گردش فراهم شود و جامعه فعال شرکت‌کننده در پروژه منبع باز به رشد و شکوفایی خود ادامه دهد. اوپن نتورک در سال 2018 و توسط بنیان‌گذاران تلگرام راه‌اندازی شد اما پس از آن برای ادامه روند خود و توسعه بیشتر به جامعه تون منتقل شد. در اوایل این ماه، تون راه‌حلی غیرمتمرکز برای اشتراک‌گذاری فایل و ذخیره‌سازی داده به نام TON Storage را راه‌اندازی کرد که شباهت زیادی به پروژه‌هایی مانند Filecoin و Storj دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x