یکی از مدیران ارشد پروژه متاورسی هورایزن از شرکت متا جدا خواهد شد
0

یکی از مدیران ارشد پروژه متاورسی هورایزن از شرکت متا جدا خواهد شد

بازدید : 1862

بنابر صحبت های سخنگوی شرکت متا، ویوک شارما، قائم مقام متاورس هورایزن (Horizon) شرکت متا در حال ترک این شرکت است. شارما در شش سال گذشته عضوی از شرکت متا بوده و یکی از افراد بلند پایه این مجموعه در زمینه بازار، گیمینگ و همچنین امور مربوط به متاورس بوده است.

به عنوان نایب رئیس هورایزن، شارما بر پروژه های مختلفی مانند سرویس رسانه اجتماعی هورایزن ورلدز نظارت کرد که شبیه به بازی آنلاین Second Life است که به واقعیت مجازی مجهز شده است. دیگر محصولاتی که تحت نظارت وی کار خود را انجام می‌دادند، برنامه محل کار مبتنی بر واقعیت مجازی و برنامه هوزایرن ونیوز بودند که این برنامه برای رویدادهای زنده طراحی شده و به تازگی به برنامه اصلی ورلز منتقل شده است.

سخنگوی متا در پی جداشدن وی از شرکت گفت که به لطف رهبری وی، هورایزن یک تیم قدرتمند با بیشنی جاه طلبانه ساخت و این تنها آغاز کار است. متا به کار خود برای رشد و توسعه رهبران بزرگ ادامه خواهد داد و امیدواریم که شارما در فصل بعدی زندگی اش به موفقیت های روز افزون برسد.

مطلب مفید: بهترین ارز فیوچرز ؛ کدام ارزها را در فیوچرز ترید کنیم؟

وی همچنین اضافه کرد که تیم هورایزن از امروز تحت رهبری ویشال شاه، نایب رئیس بخش متاورس شرکت متا به کار خود ادامه خواهد داد. گفتنی است که متا تمام تمرکز خود را روی متاورس گذاشته است، مجموعه ای از دنیاهای مجازی که مردم می‌توانند با دستگاه های واقعیت مجازی و همچنین تکنولوژی های مربوط به واقعیت افزوده که نشان دهنده آینده محاسبات هستند، به آنها دسترسی پیدا کنند.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا نیز به تازگی و در مصاحبه ای که با پادکست The Joe Rogan Experience داشت، گفت این شرکت قصد دارد در ماه اکتبر از هدست واقعیت مجازی جدید خود رونمایی کند. گفتنی است که در ماه اکتبر شرکت متا معمولا کنفرانس Conect VR خود را برگزار می‌کند و بعید نیست که در همین جلسه شاهد رونمایی از هدست جدید این شرکت باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x