سم بنکمن فرید ساعاتی دیگر به آمریکا بازگردانده خواهد شد
0

سم بنکمن فرید ساعاتی دیگر به آمریکا بازگردانده خواهد شد

بازدید : 490

سم بنکمن فرید، بنیانگذار صرافی FTX بالاخره تصمیم گرفت از مخالفت با استرداد به آمریکا دست بردارد. بر اساس آخرین گزارشات، بنکمن فرید در حال حاضر در زندان فاکس هیل باهاما به سر می‌برد و قرار است ساعاتی دیگر به آمریکا بازگردانده شود.

به گزارش کوین گیپ، گزارشات مختلف حاکی از آن است که مدیرعامل سابق صرافی FTX بالاخره با امضای برگه استرداد موافقت کرده و در جلسه استماعی که روز چهارشنبه هدر ناسائو برگزار خواهد شد، شرکت می‌کند. این خبر توسط دوان کلیر، کمیسر باهاما نیز تایید شده است.

کلیر روز گذشته پس از امضای برگه استرداد گفت که بنکمن فرید، مجموعه دیگر از اسناد را امضا خواهد کرد و در نهایت به آمریکا بازگردانده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: فروپاشی FTX به کدام کشورها و پلتفرم‌ها آسیب بیشتری وارد کرد؟

بلومبرگ در گزارش دیگری مدعی شده سم بنکمن فرید، توسط ماموران FBI در یک هواپیمای غیرتجاری به آمریکا بازگردادنده می‌شود. همچنین یک منبع آگاه دیگر مدعی شد این هواپیما، از یک فرودگاه خصوصی در باهاما حرکت خواهد کرد.

بنکمن فرید با اتهام کلاهبرداری و سوء استفاده از وجوه مشتریان صرافی FTX، توسط مقامات باهاما دستگیر شد. اتهامات وی به قدری شدید هستند که برخی از گزارش‌ها حاکی از حکم 115 سال زندان برای وی هستند. از جمله اتهامات مدیرعامل سابق صرافی FTX می‌تواند به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری الکترونیکی از مشتریان، کلاهبرداری الکترونیکی از مشتریان، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در حوزه کالا، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در حوزه اوراق بهادار، توطئه برای ارتکاب پولشویی، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری الکترونیکی از وام‌دهندگان، کلاهبرداری الکترونیکی از وام‌دهندگان و همچنین توطئه برای فریب دولت آمریکا و نقض قوانین تامین مالی کمپین‌های انتخاباتی اشاره کرد.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x