3 میم کوین برتری که در اصلاح اخیر بازار باید زیر نظر داشته باشید

بازدید : 882

بازار ارز دیجیتال رکود قابل توجهی را در اواسط آوریل تجربه کرد که منجر به اصلاح قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال بزرگ شد. با این حال، این مرحله اصلاحی می‌تواند فرصتی ارزشمند برای خرید برخی از میم کوین های محبوب با قیمت‌های نازل باشد. در این مطلب به بررسی و تحلیل 3 میم کوین‌ برتری که شرایط خوبی برای صعود قیمت در این فاز اصلاحی را دارند، بررسی و تحلیل می‌کنیم.

دوج کوین (DOGE)

به گزارش کوین گیپ، در طول 10 ماه گذشته، قیمت دوج کوین در داخل یک الگوی مثلث متقارن در حال نوسان بوده است. واکنش‌ اخیر قیمت به خط روند همگرای این الگو نشان می‌دهد که تریدرها کاملاً به این الگو احترام می‌گذارند و بنابراین این الگو تأثیر قابل توجهی بر قیمت آتی DOGE خواهد داشت.

میم کوین دوج کوین (DOGE)

با ادامه فشار فروش در بازار، قیمت DOGE در حال کاهش به سمت حمایت الگو است تا حرکت صعودی خود را دوباره از سر بگیرد. اگر خریداران موفق به دفاع از این خط حمایتی شوند، قیمت  ممکن است حدود 50 درصد افزایش پیدا کند تا مقاومت الگوی مثلث را دوباره آزمایش کند.

علاوه بر این، یک بریک‌اوت بالقوه از مقاومت الگو، نشانه اولیه حرکت صعودی جدید خواهد بود. این الگو می‌تواند آغازگر یک روند صعودی به سمت مانع روانی 0.2 دلار باشد.

شیبا اینو (SHIB)

در نمودار تایم فریم روزانه، قیمت شیبا اینو یک مثلث نزولی را نشان می‌دهد. در میان اصلاحات اخیر، قیمت پس از بازگشت به خط روند نزولی، چرخه نزولی را در این مثلث آغاز کرد.

میم کوین شیبا اینو SHIB

در حال حاضر، این میم کوین در محدوده باریک بین 0.00001186 دلار تا 0.0000097 دلار گیر کرده است.

در تئوری، این الگو نشان دهنده از سرگیری روند نزولی غالب است. با این حال، افزایش اندیکاتور مومنتوم نشان می‌دهد که فشار اساسی در حال افزایش است و بنابراین قیمت فرصتی برای شکستن خط روند دارد.

بنابراین، یک بریک‌اوت احتمالی ممکن است قیمت SHIBA را 80 درصد بالا ببرد و به مرز 0.00001815 دلار برساند.

فلوکی (FLOKI)

طی دو ماه گذشته، قیمت فلوکی روندی رنج بین دو سطح 0.000045 دلار و 0.00002746 دلار داشته است. قیمت FLOKI  در چهار روز گذشته به صورت متوالی کاهش یافته و به سطح حمایت محدوده نزدیک می شود.

نمودار قیمت فلوکی FLOKI

این سطح حمایت به عنوان یک ناحیه انباشت قوی عمل می کند. به هر حال، برای تایید روند صعودی، معامله گران باید منتظر شکست سطح 0.000045 دلار باشند. گفتنی است، این شکست می‌تواند قیمت میم کوین Floki را 140٪ افزایش دهد و به 0.000086 دلار برساند.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین گیپ است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x