5 ابزاری که فقط تریدرهای حرفه ای استفاده می کنند!

5 ابزاری که فقط تریدرهای حرفه ای استفاده می کنند!
0
بازدید : 903

در سال 2021، قیمت ارزهای رمزنگاری شده افزایش چشم‌گیری پیدا کرد و خرید ارز دیجیتال و ترید، دوباره به یکی از راه‌های پرطرفدار کسب درآمد در دنیای کریپتوکارنسی‌ها تبدیل شد. البته علی‌رغم اینکه ترید ارزها می‌تواند کار بسیار سودآوری باشد، اما اگر به درستی انجام نشود، می‌تواند وضعیت مالی تریدرها را تحت تاثیر قرار دهد. تریدرهای حرفه‌ای، سال‌های زیادی است که از ابزارهای تحلیل و ترید ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند و به عبارتی دیگر، یکی از راه‌های موفقیت معامله‌گران شناخت بهترین ابزارهای موجود در این زمینه است. اگر شما هم از تریدرهای دنیای ارزها هستید و در این زمینه فعالیت می‌کنید، می‌توانید با استفاده از این ابزارها اطلاعات صحیحی از بازار به دست آورید و فرصت‌ها را شناسایی کنید. اما آیا از ابزارهای موردنیاز برای ترید ارزهای دیجیتال شناختی دارید؟ در ادامه این گزارش، 5 ابزاری که فقط تریدرهای حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند را خدمت شما معرفی می‌کنیم.


استفاده از ابزارهای  معاملاتی؛ اولین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

اولین ابزار تریدرهای حرفه‌ای، صرافی و کیف پول ارز دیجیتال است. انتخاب صرافی و کیف پول مناسب، دروازه ورود شما به دنیای کریپتوکارنسی‌ها محسوب می‌شود. شناخت پلتفرم آنلاینی که بتوانید به آن اعتماد کنید و به خرید و فروش ارزها و ترید بپردازید، اهمیت زیادی دارد. هنگام انتخاب صرافی مناسب برای ترید، باید به امنیت این پلتفرم‌ها دقت زیادی داشته باشید. به بیانی دیگر، هنگامی که در صرافی مدنظر پول خود را سرمایه گذاری می‌کنید، یعنی به آن پلتفرم انتخاب کرده‌اید. همچنین هنگام انتخاب این ابزار که اولین گام ورود به دنیای ارزها است، باید به کارمزد معاملات خود نیز توجه داشته باشید. تریدرهای حرفه‌ای، کارمزدها را در سود خود لحاظ می‌کنند و به دنبال استفاده از صرافی‌هایی هستند که کارمزد کمتری دارند. یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی که به کاربران خدمات منحصربه‌فردی ادامه می‌دهد را در ادامه معرفی می‌کنیم:


از کدام صرافی و کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی، دسترسی کاربران ایرانی را به خدمات خود محدود کرده‌اند اما تریدرهای حرفه‌ای، با استفاده از صرافی‌های ایرانی معتبری مانند کیف پول من توانسته‌اند فعالیت پر سود خود را در دنیای کریپتوکارنسی‌ها ادامه دهند. کیف پول من به عنوان برترین مرجع خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال به‌صورت آنی و پشتیبانی 24 ساعته شناخته می‌شود و برای تریدرها امکان نگهداری بیش از 2000 ارز دیجیتال را به‌صورت رایگان به ارمغان می‌آورد.

کیف پول من که یکی از ابزارهای تریدرهای حرفه‌ای است، ارزهای دیجیتال متنوعی را ارائه می‌دهد و امکان ترید با بیش از 2000 ارز دیجیتال محبوب و پرسود را فراهم کرده است تا هرگونه نیاز تریدرهای حرفه‌ای در این زمینه رفع شود. صرافی کیف پول من رتبه نخست صرافی در ایران را به خود اختصاص داده است و ضمانت امنیت صد در صدی را به کاربران خود می‌دهد. اگر شما هم خواهان استفاده از این خدمات هستید، می‌توانید همین حالا با مراجعه به سایت کیف پول من، به خانواده 1 میلیونی کیف پول من بپیوندید.


نرم افزارها برای تحلیل تکنیکال؛ دومین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

 ابزار تریدرهای حرفه‌ای
دومین ابزار مهم تریدرهای حرفه‌ای، نرم افزارهای تحلیل تکنیکال است.

دومین ابزار تریدرهای حرفه‌ای، نرم‌افزارهای تحلیل تکنیکال هستند. نرم‌افزارهای تحلیل تکنیکال، این امکان را به شما می‌دهند تا از شاخص‌های معاملاتی اطلاع یافته و خطوط روند خود را ترسیم کنید. تمرین با اندیکاتورهای معاملاتی و خطوط روند، می‌تواند مهارت شما را در تحلیل تکنیکال افزایش دهد و باعث شود تا یک قدم از سایر تریدرهای حرفه‌ای جلوتر باشید. اگر از نرم‌افزارهای تحلیل تکنیکال استفاده کنید، می‌توانید معامله‌های مطمئن‌تری انجام دهید. 


تریدینگ ویو از نرم‌افزارهای تحلیل تکنیکال

تریدنیگ ویو (Tradingview)، از ابزارهای تریدرهای حرفه‌ای، نمودارهای معاملاتی زنده را برای ارزهای دیجیتال و سهام ارائه می‌کند. تریدرهای حرفه‌ای به اندیکاتور و شاخص‌های تکنیکال نیاز دارند و بدون شک بهترین ابزار برای معامله‌گران حرفه‌ای، تریدینگ ویو است. این ابزار به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان نمودار بازار شناخته می‌شود و تریدرهای حرفه‌ای از تریدینگ ویو برای ترسیم نمودار استفاده می‌کنند. با استفاده از این ابزار، می‌توانید بازارهای متفاوت مالی را به‌صورت هم‌زمان تحلیل کنید و به آخرین احلیل‌ها و نظرات تریدرهای حرفه‌ای دسترسی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: آموزش تریدینگ ویو


استفاده از برنامه تحلیل داده بازار؛ سومین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

شناخت پلتفرم‌هایی که در لحظه، اطلاعات دقیقی درباره قیمت، عرضه در گردش، عرضه کل و سایر موارد ارائه دهند، اهمیت بسیار زیادی دارد. ترسیم داده‌های بازار، با ادغام داده‌های صرافی‌های مختلف، ساده کردن اطلاعات و محاسبه میانگین قیمتی امکان پذیر است؛ به شرطی که اگر از تریدرهای حرفه‌ای هستید، از صحت و درستی اطلاعات به دست آمده مطمئن باشید. دسترسی به این دیتاها و استفاده از این ابزار، یکی از شرایط مهم  و اجباری برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه‌ای و معامله‌گر پر سود است. 

کوین مارکت ابزار تریدرهای حرفه‌ای است

یکی از پر استفاده‌ترین سایت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال که برای بررسی قیمت، حجم و میزان عرضه رمزارزها استفاده می‌شود، سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) است. به عبارتی دیگر اگر بخواهید درباره ارزهای دیجیتال اطلاعات گسترده‌تری کسب کنید، سهم بازار، قیمت، رتبه و دیگر اطلاعات آن را مورد بررسی قرار دهید، وب‌سایت کوین مارکت کپ بهترین گزینه پیش رو برای شما است تا به عنوان تریدر حرفه‌ای فعالیت کنید. این وب‌سایت، نمودارهای تاریخی بازار ارزهای دیجیتال را ذخیره می‌کند و نمودارهای به‌روز را برای تمامی بازار ارزهای دیجیتال فراهم می‌سازد. تریدرهای حرفه‌ای با استفاده از اطلاعات این سایت می‌توانند در روند معاملات خود، تصمیم‌گیری‌های سریع‌تری انجام دهند.


ابزار ترید خودکار؛ چهارمین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

 ابزار تریدرهای حرفه‌ای
اموزش ترید صفر تا صد همگام با تقویم جهانی

ربات‌های معاملاتی از نرم‌افزارهایی هستند که این امکان را به تریدرهای حرفه‌ای می‌دهند تا پارامترهای خاصی تعیین کنند تا ربات به جای تریدر، با استفاده از استراتژی‌های تعیین شده، معامله کند. اگر استراتژی درستی را با استفاده از یک ربات قابل اعتماد انجام دهید، حتی می‌توانید هنگام خواب هم سود به دست بیاورد! البته لازم به ذکر است که بسیاری از این ربات‌های غیرقابل اعتماد هستند و شناخت ابزار معتبر در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد.

ربات Shrimpy از پرکاربردترین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

ربات Shrimpy، یکی از بک تسترهای رایگان عالی است که با استفاده از آن می‌توانید استراتژی‌های مختلفی را تست کنید. این  ربات به تریدرهای حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا استراتژی معامله‌گران برتر بازار را کپی کنند و با استفاده از این استراتژی‌ها، معاملات سودآوری انجام دهند. معامله‌گران با استفاده ربات Shrimpy می‌توانند سیاست تعادل مجدد پورتفولیوی خود را به‌صورت ساعتی، روانه و یا هفتگی تنظیم نمایند و ترید ارزهای دیجیتال را باتوجه به اهداف خود به‌صورت خودکار انجاکم دهند. شریمپی این امکان را به تریدرها می‌دهد تا در فضای ارزهای دیجیتال، به اجازه متنوع سازی، خودکار سازی و کسب سود از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند. ربات شریمپی به‌صورت رایگان در اختیار تریدرها قرار داد و حتی استفاده از آن برای افزاد تازه کار نیز توصیه می‌شود.


استفاده از برنامه تقویم رویدادهای بازار؛ پنجمین ابزار تریدرهای حرفه‌ای

تقویم رویدادهای بازار، ابزار تریدرهای حرفه‌ای است که کاربرد زیادی دارد. همه روزه اتفاقات بسیار زیادی در دنیای کریپتوکارنسی‌ها رخ می‌دهد و پیگیری تمام این اخبار به‌صورت معتبر، می‌تواند برای سرمایه گذاری مطمئن بسیار سخت باشد. به جای استفاده از وب‌سایت‌های خبری، می‌توانید برای جمع‌آوری اطلاعات موردنیاز خود درباره رویدادهای آینده، از تقویم‌های موجود در این زمینه استفاده کنید. هنگامی که هاوینگ اتفاق می‌افتد، قیمت رمزارزها افزایش پیدا می‌کند و اگر هاردفورک رخ دهد، شانس دریافت توکن رایگان بیشتر می‌شود. رویدادهایی مانند هاردفورک، ایردراپ، سواپ و هاوینگ می‌توانند بر روی قیمت رمزارزها تاثیر زیادی داشته باشند. به همین دلیل اطلاع از این رویدادها برای هر تریدر حرفه‌ای ضروری است. در اختیار داشتن یک تقویم جامع برای رسیدن به هدف موردنظرتان کمک می‌کند و از ابزارهای مهمی برای تریدرهای حرفه‌ای شناخته می‌شود. 

کوین مارکت کال (Coinmatketcal) از مهم‌ترین ابزار تریدرهای حرفه‌ای 

کوین مارکت کال یک ابزار و تقویم عالی برای آن دسته از تریدرهای حرفه‌ای است که به اطلاع از رویدادهای آینده رمزارزها و بازار ارزهای دیجیتال مدنظر خود نیاز دارند. با استفاده از این ابزار، می‌توانید درباره راه اندازی شبکه‌های اصلی و آزمایشی کوین‌ها، اطلاعات زیادی داشته باشید و در جریان ایردراپ‌ها و دیگر پروژه‌های جدید قرار بگیرید. اگر شما هم از این دسته معامله‌گران هستید، می‌توانید با مراجعه به این تقویم، ارز دیجیتال خود را جستجو کرده و اخبار و رویدادهای آتی آن را بررسی کنید. تمامی اتفاقات مربوط به کوین‌های مختلف همراه با منبع در این تقویم وجود دارد و با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید از بازار جلوتر باشید و حتی به اطلاعات ثبت شده رای منفی و مثبت بدهید. کوین مارکت کال از ابزارهای جدید برای ایجاد استراتژی‌های شخصی شناخته می‌شود و به دلیل رایگان بودن آن بسیاری از تریدرهای حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند.


برای انتخاب بهترین ابزارها برای تریدرهای حرفه‌ای به چه عواملی توجه کنیم؟

برای اینکه بتوانید ابزارهای مناسبی انتخاب کنید و معاملات خوبی رقم بزنید، ابتدا باید بدانید که به دنبال چه هستید و قصد دارید برای چه هدفی از این ابزارهای معاملاتی استفاده کنید. هر یک از ابزارهایی که تریدرهای حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. برخی از این ابزارها خدمات خود را به‌صورت رایگان در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهند. در ادامه فاکتورهایی که باید هنگام انتخاب ابزارهای مختلف موجود به آن توجه کنید را بررسی می‌کنیم.

امن بودن ابزار تریدرهای حرفه‌ای

برای انتخاب ابزار مناسب جهت ترید ارزهای دیجیتال، باید به امن بودن و قابلیت اطمینان پلتفرم توجه داشته باشید. بسیاری از ابزارهایی که در این زمینه موجود هستند، امنیت لازم و کافی را ندارند و در صورت استفاده از این ابزارها، سرمایه شما به خطر می‌افتد. به عنوان مثال برخی از صرافی‌ها معتبر نیستند و نمی‌توانند دارایی‌های کاربران خود را به خوبی حفظ کنند؛ اما صرافی کیف پول من به عنوان اولین سرویس کیف پول اختصاصی رمزارز ایران، ضمانت امنیت صد در صدی دارایی‌ها و اطلاعات کاربران خود را ارائه می‌کند. این صرافی دارایی‌های ارزی کاربران خود را بدون دریافت کمترین هزینه‌ای و به‌صورت رایگان نگهداری می‌کند و کارمزد بسیار پایینی در مقایسه با سایر صرافی‌ها و بسته به نوع حساب کاربری تریدرها دریافت می‌کند. اگر به دنبال تجربه امن برای انجام معاملات خود هستید، توصیه می‌کنیم به شناخته شده‌ترین صرافی رمزارز ایرانی، یعنی کیف پول من مراجعه کنید. 

عملکرد درست ابزار تریدرهای حرفه‌ای

در حالت کلی، اگر قصد دارید به‌صورت تخصصی در دنیای کریپتوکارنسی‌ها فعالیت کنید، به ابزارهای نیاز دارید که بتواند به درستی عملکردی که برای آن تعریف شده را اجرا کند و در شرایط عادی بازار، بدون ایجاد مشکل کار کند. عملکرد ابزار و سازگاری آن با شرایط، دو فاکتور بسیار مهم در انتخاب ابزارهای معاملاتی است. اگر قصد دارید به‌صورت حرفه‌ای در این فضا فعالیت خود را ادامه بدهید. باید اطمینان پیدا کنید که این ابزارها برای مدت‌های طولانی قابل استفاده هستند و نتایج مطلوبی در سرمایه گذاری و معاملات شما ایفا می‌کنند.


بهترین ابزار ترید ارز دیجیتال

اگر قصد دارید به‌صورت حرفه‌ای در دنیای کریپتوکارنسی‌ها فعالیت خود را ادامه دهید، ابزارهای زیادی وجود دارد که شما را در این مسیر همراهی می‌کنند. هنگامی که صحبت از بازار ارزهای دیجیتال می‌شود، تجربه و دانش لازم در این زمینه اهیمت بسیار زیادی پیدا می‌کند. تجربه حرف اول را می‌زند اما اگر با ابزارهای ضروری موجود در این زمینه آشنا باشید، می‌توانید این مسیر را بهتر از همیشه طی کنید. انتخاب صرافی و کیف پول ارز دیجیتال مناسب، اولین ابزار تریدرهای حرفه‌ای است که هر معامله‌گری باید آن را در اختیار داشته باشد. اگر شما هم به دنبال صرافی معتبری برای ترید و نگهداری دارایی‌های ارزی خود هستید، کیف پول من در این مسیر همراه شما است. پس زمان را غنیمت بشمارید و برای شروع معاملات پر سود با خرید ترون، به کیف پول من مراجعه کنید.

این مطلب ریپورتاژ بوده و پایگاه خبری فکت کوینز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسئولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با فکت کوینز ندارد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x