اپل به دنبال استخدام مدیری باتجربه در زمینه رمزارزها
0

اپل به دنبال استخدام مدیری باتجربه در زمینه رمزارزها

بازدید : 1278

گزیده خبر:

به نظر می‌رسد که روزی که همگان منتظر آن بودند فرارسیده باشد. به گزارش کریپتوپوتیتو، اپل، غول تکنولوژی به دنبال استخدام متخصصانی از دنیای فناوری‌های مالی مانند رمزارزها است.

در آگهی استخدام مربوط به موقعیت‌های شغلی اپل، این شرکت به دنبال یافتن مدیر توسعه تجارتی برای «پرداخته‌ای جایگزین» و باسابقه در زمینه رمزارزهاست.

این افراد بایستی حداقل 5 سال سابقه در ارائه پرداخته‌ای جایگزینی چون کیف پول‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال داشته باشند. درنهایت از فرد منتخب در جهت توسعه و راه‌اندازی برنامه‌های جدید مربوط به فناوری‌های مالی استفاده خواهد شد.

شرکت اپل، به دنبال متخصصان فین تک

آگهی استخدام اخیر اپل توجه زیادی را به خود جلب کرده است. جامعه رمزارزها اکنون مشتاق است ببیند این پذیرش چگونه انجام خواهد شد.

اپل پی (Apple Pay) یکی از بزرگ‌ترین پلفترم‌های پرداختی است که بیش از 65 میلیون کاربرد دارد. درصورتی‌که ارزهای دیجیتال سرانجام به اپل پی وارد شوند، افراد معمولی نیز در معرض ارزهای دیجیتال قرار خواهند گرفت و از طریق گوشی‌های آیفون، کیف پول‌ها و کارت‌های اعتباری به این بازار سوق داده خواهند شد.

ورود اپل به فضای رمزارزها

اپل مدتی است که تکلیف بازار ارزهای دیجیتال را مشخص نکرده است. به لطف یکپارچه‌سازی موفق پلتفرم تبدیل ارز فیات به دیجیتال سیمپلکس (Simplex) کاربران اپل مستقیماً می‌توانند کاردانو بخرند اما هنوز تکلیف سایر رمزارزها مشخص نشده است.

این غول تکنولوژی هنوز در رابطه با برنامه‌های خود در رابطه با رمزارزها توضیح نداده است. در طرف دیگر، بیشتر غول‌های پرداختی که تبدیل ارز دیجیتال به فیات را امکان‌پذیر ساخته‌اند، نسبت به این کار خشنودند. اخیراً پی پال عملکرد خود پس از ورود به رمزارزها را چشمگیر توصیف کرد.

بااین‌حال، اپل معتقد است که فناوری‌های نوظهور مالی همچون رمزارزها می‌توانند نحوه زندگی مردم را تغییر دهند. به عقیده اپل، ایده‌های جدید محصولات خدمات و تجریباتی را برای مشتریان به ارمغان خواهند آورد که قبلاً قادر به تصور آن نبوده‌اند.

پس از ورود شرکت‌های بزرگ و غول‌های پرداختی به فضای ارزهای دیجیتال، بحث در رابطه با پذیرش ارزهای دیجیتال به‌وسیله شرکت اپل به نقل مجالس تبدیل‌شده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x