روند صعودی قیمت بایننس کوین (BNB)
0

روند صعودی قیمت بایننس کوین (BNB)

بازدید : 2026

گزیده خبر:

  • BNB ،توکن بومی بایننس ،صرافی محبوب ارزهای دیجیتال در جهان، طی چند روز گذشته با آغاز روندی صعودی ،اوج جدیدی برای خود ثبت کرد.
  • با وجود اینکه قیمت این رمزارز به بیش از 60 دلار رسیده ، مدیر عامل این کمپانی ،چانگ پنگ ژائو ، به کاربران حود تأکید کرد که آرامش خود را حفظ کنند. چرا که این تازه اول راه است.

قله های جدید BNB

به نظر میرسد که در پی آغاز روند صعودی اخیر، بیتکوین و برخی از آلتکوین ها مثل اتر، لینک و دات مورد توجه قرار گرفته بودند. و همگان از BNB غافل شده بودند. با اینکه بایننس کوین هم از اوایل اکتبر روند صعودی خود را آغاز کرده بود. اما از اوایل ژانویه سال جدید افزایشی 40 درصدی را تجربه کرد.

این افزایش در مقایسه با دو برابر و سه برابر و حتی 4 برابر شدن برخی آلتکوین ها آنقدرها هم چشمگیر نبود. به همین دلیل هم BNB جایگاه خود را به دات، لینک، آدا و استلار داد. و به اجبار از لیست 10 ارز برتر بازار حذف شد.

اولین تصور از تغییر جهت روند این کوین در اواسط ژانویه انفاق افتاد. زمانی که BNB رکوررد جدید 47 دلاری خود را ثبت کرد. اگرچه آن زمان قیمت از آن ناحیه برگشت خورد. و 20 درصد کاهش یافت . اما باز هم پایین نماند و روند صعودی شدیدتری را آغاز کرد.

کمی بعد ار آن اتفاق ، BNB آن اوج قبلی را پشت سر گذشت. و تا این لحظه دیگر به 47 دلار نرسیده است.در واقع، صبح روز گذشته ،این کوین با شکست 50 دلار و لمس 60 دلار مقدار سودهای خود را تشدید کرد. و طبق داده های موجود ،هم اکنون بالاتر از 60 دلار معامله میشود. و در پی این صعود باز به لیست 10 ارز برتر بازار اضافه شده است.

قله های جدید BNB
قیمت BNB/ USD منبع: TradingView

افزایش قیمت BNB را می توان ناشی از رشد کل اکوسیستم بایننس و مکانیزم ضد تورمی این توکن دانست . طبق این مکانیزم صرافی بایننس زمانی که تعداد کوین ها به 10،000،000 واحد میرسد، میزان مشخصی از آنها را میسوزاند.

به علاوه در این صرافی محبوب ، تریدرها کارمزد کمتری را با بی ان بی پرداخت میکنند. و سرمایه گذاران هم میتوانند برای به دست آوردن کوین های جدید این پلتفورم، توکن های سرمایه گذاری شده خود را قفل کنند .

چانگ پنگ ژائو: آرامش خود را حفظ کنید

مدیر عامل صرافی بایننس ، چانگ پنگ ژائو هم در پی این صعود بی سابقه در توییتر خود کاربران را به آرامش دعوت کرد. و با جمله ” تازه ابتدای راه است” آنها را به آینده این توکن امیدوار کرد.

قله های جدید BNB
توییت چانگ پنگ ژائو

بعد از آن هم در حالی که قیمت BNB به حوالی 60 دلار رسیده بود، او توییت جالبی را با مضمون ” مدتی به توییتر نخواهم آمد” منتشر کرد. به نظر میرسد که چانگ با انتشار این توییت به اقدام ایلان ماسک اشاره کرده. اگر خاطرتان باشد ایلان ماسک هم بعد از مدتی به توییتر بازگشت. و با انتشار پیامی در آنجا باعث پامپ قیمت دوج کوین شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x