شرکت کلیر جانکشن ارائه خدمات پرداختی به صرافی بایننس را متوقف کرد
0

شرکت کلیر جانکشن ارائه خدمات پرداختی به صرافی بایننس را متوقف کرد

بازدید : 1213

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، تنها چند هفته پس از ممنوعیت فعالیت صرافی بایننس در انگلستان، شرکت کلیر جانکشن (Clear Junction)، ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهانی اعلام کرد که دیگر چنین خدماتی مبتنی بر پوند و یورو به مقصد این صرافی را تسهیل نخواهد کرد.

توقف همکاری شرکت پرداختی کلیر جانکشن با بایننس

بر اساس بیانیه شرکت کلیر جانکشن، اخطاریه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا (FCA) در رابطه با بایننس باعث شده تا چنین تصمیمی گرفته شود. در بیانیه این شرکت آمده است:

«کلیر جانکشن از طریق این بیانیه اعلام می‌کند که دیگر پرداخت های مربوط به صرافی بایننس را تسهیل نمی‌کند. این تصمیم پس از اخطاریه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا مبنی بر مجاز نبود فعالیت صرافی بایننس در انگلستان گرفته شده است.»

کلیر جانکشن یکی از شرکای اصلی پرداختی صرافی بایننس در اروپا بوده است. بر اساس این تصمیم، دیگر پرداخته‌ای مبتنی بر یورو و پوند به مقصد صرافی بایننس و همچنین واریزها و برداشت‌های آن تسهیل نخواهد شد.

افزایش مشکلات صرافی بایننس

هفته گذشته نیز صرافی بایننس موقتاً پرداخت های یورویی از سیستم یکپارچه پرداخت یورو (SEPA) را متوقف کرد. بایننس در واکنش به این تعلیق اظهار داشت که موقتی خواهد بود و به واسطه اتفاقاتی خارج از کنترل آنها رخ داده است.

بیشتر بخوانید: دادخواست حقوقی علیه صرافی بایننس؛ آیا بایننس دادگاهی خواهد شد؟

بایننس با کمک شرکت کلیر جانکشن قادر به پردازش سپرده‌های هر دو شرکت SEPA و شرکت پرداختی FPS انگلستان بود. اکنون که همکاری این شرکت با بایننس به پایان رسیده، برداشت‌ها از طریق FPS نیز به حالت تعلیق درآمده است.

اخیراً نیز دو شرکت Santander UK و Barclays مشتریان خود را از ارسال مبالغ به صرافی بایننس منع کردند. این شرکت‌ها نیز قانونی نبودن فعالیت صرافی بایننس در انگلستان را به عنوان دلیل اصلی کار خود اعلام کردند.

چند هفته پیش، مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا اعلام کرد که صرافی بایننس و شرکت‌های تابعه آن حق هیچ‌گونه فعالیت قانون‌گذاری‌شده‌ای را بدون تأیید این نهاد در این کشور ندارند. گفتنی است خدماتی چون معاملات آتی و بازار فیوچرز بیت کوین در انگلستان قانون‌گذاری‌شده تلقی می‌شود. همچنین، مرجع قانون‌گذار ژاپن نیز چندی پیش نسبت به فعالیت‌های بایننس در این کشور هشدار داده بود.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x