جاستین سان: روند صعودی بازار از ماه جولای و آگوست از سر گرفته خواهد شد
0

جاستین سان: روند صعودی بازار از ماه جولای و آگوست از سر گرفته خواهد شد

بازدید : 1540

گزیده خبر:

جاستین سان خالق ترون معتقد است که بازار دوباره در ماه جولای و آگوست به روند صعودی خود بازخواهد گشت. همچنین وی با حمایت از گفته‌های ایلان ماسک، اظهار داشت که مصرف انرژی زیاد بیت کوین و الگوریتم اجماع اثبات کار باعث شده تا مردم به فکر استفاده از انرژی سبز بیفتند.

بازار مجدداً صعودی خواهد شد

چندی پیش، چین، پرنقش‌ترین کشور در هش ریت بیت کوین تصمیم گرفت تا بار دیگر سیاست‌ها و مواضع ضدکریپتویی خود را به گوش همه برساند. پس‌ازآن، دولت چین یک‌قدم فراتر رفت و این بار استخراج بیت کوین را هدف قرار داد. مطلبی که باعث ریزش شدید قیمت‌ها در بازار شد.

به گزارش کریپتوپوتیتو، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ، جاستین سان خالق ترون در رابطه با اقدامات اخیر چین صحبت کرد و خاطرنشان کرد هیچ‌کسی نمی‌تواند بازار را کنترل کند. به عقیده وی اصلاح قیمت 50 درصدی اخیر رمزارزها درحالی رخ داده که بیشتر آنها ظرف چند ماه، چندین برابر شده بودند.

بااین‌حال، علیرغم تلاش‌های ضدکریپتویی چین و احتمال ادامه ممنوعیت‌ها، سان معتقد است صنعت کریپتو به رشد خود ادامه‌ خواهد‌ داد.

خالق ترون معتقد است که روند کنونی بازار تغییر خواهد کرد و مجدداً در ماه جولای و آگوست، صعودی خواهد شد.

حمایت از ایلان ماسک

کمی پیش‌تر از اقدامات چین، جرقه ریزش شدید بازار به دست ایلان ماسک زده شد. مدیرعامل تسلا چندی پیش مدعی شد که به دلیل مصرف انرژی بالای استخراج بیت کوین و اثرات سوء زیست‌محیطی، پرداخت بیت کوین را متوقف خواهد کرد.

انتقاد ماسک از مصرف انرژی بیت کوین بدین جا ختم نشد. پس‌ازآن نیز وی بارها به مصرف بالای انرژی پادشاه رمزارزها انتقاد کرد و از ماینرها خواست تا به سمت منابع انرژی تجدید پذیر بروند.

اظهار نظرات ماسک جنجال را در فضای کریپتو و خارج از آن برانگیخت. در این میان عده‌ای نیز به حمایت از گفته‌های وی پرداختند. در این میان، نام جاستین سان به چشم می‌خورد.

مدیرعامل ترون در این مصاحبه خاطرنشان کرد که نگرانی‌های ایلان ماسک در رابطه با مصرف انرژی بیت کوین به‌حق است. به عقیده سان، جامعه کریپتو باید یک‌راه حل دائمی برای استفاده از انرژی سبز پیدا کند.

درآخر نیز سان به تمجید از مکانیسم اثبات سهام و ذکر مزایای آن نسبت به اثبات کار پرداخت. وی معتقد است که PoS کاهش 99 درصدی کربن را به همراه خواهد داشت. بدین خاطر است که بسیاری از پروژه‌های بلاک چینی جدید به دنبال استفاده از این الگوریتم افتاده‌اند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x