تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل (XRP)
0

تحلیل و پیش بینی قیمت ریپل (XRP)

بازدید : 1744

گزیده خبر:

قیمت ریپل در زیر یک منطقه عرضه مهم نوسان دارد و از 1.094 دلار به 1.183 دلار می رسد.

ناتوانی گاوهای ریپل تاکنون منجر به رنج شدن این ارز شده است.

حتی بسته شدن قاطع بالای مرز 1.183 دلار هم نوید ایجاد روند صعودی سریعی را نمی دهد.

قیمت XRP در حال حاضر تحت تاثیر موانع مختلفی است که حرکت آن را محدود می کنند. اگر گاوها نتوانند از این محاصره عبور کنند، احتمال اصلاح وجود دارد.

قیمت ریپل همچنان رنج باقی میماند

قیمت XRP در تاریخ 23 می، خط روند نزولی را پشت سر گذاشت و 48٪ افزایش یافت. و اکنون در حدود 0.968 دلار معامله می شود. علی‌رغم این روند صعودی، به نظر می رسد گاوهای ریپل برای افزایش بیشتر با مشکل مواجه هستند. همچنین منطقه عرضه از 1.094 دلار به 1.183 دلار رسیده است. این منطقه، نقطه اصلی مقاومت است که از افزایش قیمت ریپل جلوگیری میکند. همچنین وضعیت ادغام بدتر شده است ، که نشان میدهد فشار خرید و فروش تقریباً برابر هستند.

معمولا، ادغام با انفجار قیمت همراه است. بنابراین، سرمایه گذاران باید برای یک حرکت ناگهانی در ارزش بازار این رمزارز آماده باشند. این حرکت ناگهانی میتواند ریپل را از هر دو طرف تحت فشار قرار دهد.

سناریوی منطقی این است که پیش از اینکه کندل روزانه بالای 1.182 بسته شود و از سطح مقاومت مذکور عبور کند، سطح پشتیبانی 0.84 دلار، مجددا تست شود.

اگر این اتفاق بیفتد ، خریداران 1.320 دلار را هدف قرار میدهند. که تقریباً 36٪ بیشتر از قیمت فعلی ریپل (0.968 دلار)، است. به دنبال تصاحب این سطح ، ریپل ممکن است 24٪ دیگر افزایش یابد تا مقاومت 1.612 دلار را تست کند.

از طرف دیگر، اگر سطح پشتیبانی 0.84 دلار حفظ نشود، قیمت ریپل به احتمال زیاد 23 درصد کاهش می یابد تا حد بالایی منطقه تقاضا را در سطح 0.642 دلار تست کند. گرچه این اتفاق در بلند مدت باعث روند نزولی نمی شود، اما قطعاً روند صعودی را که در بالا توضیح دادیم، بی اعتبار می کند.

نمودار روزانه XRP/USDT

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از  وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x