نکسو، شرکت رقیب سلسیوس قصد خرید دارایی های واجد شرایط و باقی مانده این پلتفرم را دارد
0

نکسو، شرکت رقیب سلسیوس قصد خرید دارایی های واجد شرایط و باقی مانده این پلتفرم را دارد

بازدید : 968

فکت کوینز: اوایل صبح امروز و همانطور که پوشش دادیم، پلتفرم سلسیوس به دلیل مواجهه با بحران نقدینگی تمامی برداشت ها، مبادلات و انتقالات دارایی ها را برای کاربران خود متوقف کرد. در همین راستا نکسو (Nexo)، شرکت وام دهی در حوزه کریپتو و یکی از جدی ترین رقبای سلسیوس به صورت رسمی خبر از علاقه خود برای خرید بخشی یا تمام دارایی های این پلتفرم داد.

پلتفرم سلسیوس با مشکلات جدی مواجه شده است و صبح امروز در اعلامیه ای گفت که به دلیل شرایط بحرانی بازار تمام تراکنش ها و برداشت ها را تا اطلاع ثانوی و زمان رفع مشکلات متوقف می‌کند. این اتفاق باعث ایجاد هرج و مرج در میان اعضای جامعه پلتفرم شده است و توکن بومی آن یعنی CEL نیز با سقوط 45 درصدی همراه شد.

اکنون و کمی پس از اعلامیه سلسیوس، شرکت رقیب آن نکسو نامه ای برای آنها فرستاد و از علاقه اش برای خرید دارایی های باقی مانده و واجد شرایط شبکه سلسیوس خبر داد. در این نامه آمده است:

«نکسو، شرکا و شرکت های وابسته به آن می‌توانند بخشی یا تمام دارایی های واجد شرایط و وثیقه های رمز ارزی تامین شده توسط سلسیوس را خریداری کنند و این دارایی ها را به مدیریت ریسک و وثیقه های مورد نیاز شرکت نکسو اضافه کنند.»

مطلب مفید: چین‌ لینک (LINK) چیست؟ معرفی چین‌ لینک در 5 دقیقه

نکسو در توییتر نیز این خبر را تایید کرد و گفت:

«در پی اتفاقی که به نظر می‌رسد ورشکستگی شبکه سلسیوس باشد و عواقب سنگینی را برای سرمایه گذاران و اعضای جامعه کریپتو به همراه داشته باشد، نکسو درخواستی رسمی ارائه داده است تا بعد از اتمام مسدود شدن برداشت ها در این پلتفرم دارایی های سلسیوس را خریداری کند.»

شرکت نکسو بر این باور است که این اتفاق در ارائه نقدینگی فوری به مشتریان شبکه سلسیوس کمک زیادی خواهد کرد. گفتنی است که پلتفرم سلسیوس تا 20 ژوئن زمان خواهد داشت تا به این درخواست پاسخ دهد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x