صرافی بایننس 2 میلیون توکن BNB را سوزاند؛ آیا رالی صعودی در پیش است؟
0

صرافی بایننس 2 میلیون توکن BNB را سوزاند؛ آیا رالی صعودی در پیش است؟

بازدید : 196

صبح امروز، صرافی بایننس، بزرگ‌ترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال اعلام کرد که در بیست و دومین دوره توکن سوزی BNB فصلی خود، 2,064,494 توکن BNB را سوزانده است. هدف صرافی آن است که از طریق برنامه توکن سوزی خودکار، موجودی در گردش توکن بومی خود را به 100 میلیون برساند. باید توجه داشت که این اقدام صرافی در لحظه توجه تریدرها را جلب نکرده و قیمت BNB هنوز واکنش چندانی نشان نداده است.

 تکمیل 22 امین دوره توکن سوزی BNB

به نقل از کوین گیپ و بر اساس بیانیه رسمی صرافی بایننس در صبح روز 17 ژانویه، بیش از 2 میلیون توکن بایننس کوین در بیست و دومین دوره توکن سوزی خودکار پلتفرم سوزانده شد. گفتن است که آخرین توکن سوزی BNB شامل 7 هزار توکن از طریق برنامه توکن سوزی پیشگام صرافی می‌شود.

داده‌های تراکنش صورت گرفته حاکی از توکن سوزی بیش از 2 میلیون بایننس کوین به ارزش تقریبی 620 میلیون دلار است. همچنین گفتنی است که در حال حاضر موجودی در گردش این ارز دیجیتال 157,904,427 توکن است. پس از آخرین اقدام توکن سوزی، اکنون بایننس از زمان آغاز این فرایند 44 میلیون BNB را سوزانده است. همان‌طور که اشاره شد صرافی برای رسیدن به هدف موجودی 100 میلیون توکن خود، از سیستم توکن سوزی خودکار بهره می‌برد.

مطلب مفید: بررسی عوامل تعیین‌کننده قیمت ارز دیجیتال

این سیستم بر اساس قیمت فعلی بایننس کوین و همچنین تعداد بلاک‌های تولید شده در بی ان بی اسمارت چین در طول یک فصل تصمیم می‌گیرد که چه تعداد توکن باید سوزانده شود. بنا بر داده‌های درگاه توکن سوزی BNB، پیش‌بینی می‌شود که در دوره بعدی نیز تعداد مشابه 2,070,356 بایننس کوین سوزانده شود.

آیا قیمت BNB در آستانه رالی صعودی قرار دارد؟

به‌طور معمول توکن سوزی بایننس افزایش قیمت بایننس کوین را به همراه دارد. با این حال باید اشاره داشت که در حال حاضر، تریدرها واکنش سریعی نسبت به این اتفاق نداشته‌اند که به نظر دلیل آن اتفاقات اخیر و ریزش سنگین قیمت بوده است. در شبانه‌روز گذشته BNB با رشد 1 درصدی همراه بوده و اکنون در محدوده 301 دلاری قرار دارد. همچنین قابل‌توجه است که حجم معاملات این ارز ریزش 2 درصدی داشته که بیانگر کاهش علاقه سرمایه‌گذاران به ارز دیجیتال بومی بایننس است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x