تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز کاردانو (ADA) ۱۵ خرداد
0

تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز کاردانو (ADA) ۱۵ خرداد

بازدید : 1315

کاردانو سطح حمایتی مهم دیگری را لمس کرد که بیانگر وجود گاوها و همچنین شروع روند صعودی جدید است. شایان‌ذکر است این سطح حمایتی، بر منطقه تقاضا منطبق است که به‌نوبه خود، بر قیمت جهشی که از اینجا نشأت می‌گیرد اضافه می‌کند.

تحلیل قیمت کاردانو

قیمت کاردانو پس از فشار فروش‌های متعدد از 19 مه تاکنون به نصف کاهش ‌یافته است. اکنون ADA برای رسیدن به 2.037 دلار که سقوط پیش از سقوط است به 15 درصد افزایش قیمت نیاز دارد.

دلیل این پیش‌بینی صعودی، افزایش اخیر به بالای سطح اصلاحی فیبوناچی 50 درصد در تراز 1.637 دلار است. علاوه بر این، افزایش خرید از 1.525 دلار تا 1.624 دلار این روند را تسهیل کرده و کاردانو را ده درصد به جلو هل داده است. این حرکت به معنای تجدید حیات خریداران است.

در صورت حفظ همین روند، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار این را داشته باشند که کاردانو که با لقب قاتل اتریوم شناخته می‌شود، مقاومت 1.833 دلاری را بشکند. مقاومتی که در دو هفته گذشته دو بار از صعود جلوگیری کرده است. درصورتی‌که این مقاومت با موفقیت شکسته شود، می‌توان افزایش قیمت یازده درصدی و رسیدن به 2.037 دلار را انتظار داشت.

نمودار-کاردانو

درحالی‌که شرایط برای کاردانو مطلوب به نظر می‌رسد، سرمایه‌گذاران باید نسبت به فروش احتمالی در نزدیکی منطقه تقاضا مراقب باشند. بسته شدن کندل 4 ساعته کاردانو زیر 1.525 دلار می‌تواند نشان از افزایش قدرت فروشندگان باشد.

درصورتی‌که روند کاردانو نزولی شود، شکسته شدن سطح حمایتی 1.451 دلاری دیدگاه صعودی را از بین خواهد برد و می‌توان انتظار افت قیمتی 9 درصدی تا 1.322 دلار را داشت.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x