استیو پاگلیوکا: بیت کوین مسیری طولانی برای پیمودن دارد
0

استیو پاگلیوکا: بیت کوین مسیری طولانی برای پیمودن دارد

بازدید : 1515

گزیده خبر:

استیو پاگلیوکا، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری Bain Capital در آخرین اظهار نظر خود گفت که بیت کوین هنوز یک ارز مناسب نیست چرا که نوسانات زیادی دارد و برای پذیرش در بسیاری از مکانها، باید مسیری طولانی را بپیماید.

علاوه بر این، پاگلیوکا در رابطه با روند اخیر میم کوین ها در بازار نظر داد و دوج کوین را نسخه ای از یک فاجعه خواند.

بیت کوین هنوز ارز قابل قبولی نیست

به گزارش کریپتوپوتیتو، استیو پاگلیوکا در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ، نظرات خود در رابطه با بیت کوین را به اشتراک گذاشت. مدیرعامل شرکت Bain Capital در این مصاحبه به تمجید از پتانسیل این دارایی پرداخت اما اظهار داشت که در حال حاضر برای این ارز سخت به نظر می رسد که به عنوان ارزی قابل قبول شناخته شود و از پذیرش انبوه فاصله زیادی دارد.

برای من دشوار است که در ذهنم بگویم بیت کوین یک ارز مناسب است چرا که برای پذیرش در بسیاری از مکان‌ها باید مسیری طولانی را طی کند.

با این حال، پاگلیوکا مقایسه جالبی بین اولین ارز دیجیتالی جهان و طلا انجام داد. به نظر وی، بیت کوین دارایی کارآمدتری نسبت به فلز طلاست چرا که می تواند به عنوان ابزاری برای انتقال ارزش استفاده شود. علاوه بر این، پاگلیوکا اظهار داشت که وقتی مردم از BTC انتقاد می کنند باید از طلا نیز انتقاد کنند چراکه ارزش فلز زرد براساس آنچه مردم در مورد آن فکر می کنند بنا شده است.

مدیرعامل Bain Capital در ادامه اظهار داشت که فناوری بلاکچین “خارق العاده” است اما وی همچنین هشدار داد که اگر BTC حمله گسترده خود را ادامه دهد، می تواند ثبات سیستم مالی جهانی را تهدید کند.

دوج می تواند یک فاجعه باشد

جامعه ارزهای دیجیتال و بسیاری از افراد خارجی به تازگی به دوج کوین رو آورده اند و در نتیجه قیمت این ارز به صورت چشمگیر در مقطعی افزایش یافت.

علیرغم حمایت ایلان ماسک و مارک کوبان از این میم کوین، پاگلیوکا نظر بسیار متفاوتی در رابطه با دوج دارد. وی در این باره گفت:

دوج کوین به نظر می رسد که نسخه ای برای فاجعه باشد. من آخرین نفری هستم که آن را ارزشمند می نامم. خرید دوج کوین می تواند سرگرم کننده باشد اما من بر روی پس انداز خودم با دوج کوین شرط نمی بندم.

آیا بیت کوین واقعا شبیه به طلاست؟

استیو پاگلیوکا اولین شخصیتی نیست که به مقایسه پادشاه ارزهای دیجیتال و طلا می پردازد. کارآفرین و میلیاردر آمریکایی مارک کوبان نیز در این رابطه نظر داده است.

در مصاحبه اخیر، کوبان اظهار داشت که دارایی دیجیتال به همراه طلا «ادیان مالی» هستند. با این حال، وی معتقد است بیت کوین گزینه بهتری است چرا که انتقال ارزش به صورت محلی و جهانی را امکان پذیر می کند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x