هش ریت بیت کوین از 28 ژوئن سه برابر افزایش یافته است
0

هش ریت بیت کوین از 28 ژوئن سه برابر افزایش یافته است

بازدید : 1679

فکت کوینز: هش ریت بیت کوین پس از سقوط ناشی از سرکوب ماینرهای چینی در اوایل سال جاری بهبود چشمگیری داشته و به سطوح اولیه ژوئن رسیده است. مطلبی که نشان می‌دهد ماینرهای چینی پس از سرکوب دوباره به شبکه بازگشته‌اند.

هش ریت بیت کوین نسبت به 28 ژوئن 3 برابر شد

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم تجزیه‌وتحلیل CryptoQuant، هش ریت بیت کوین در حال حاضر به 150 اگزاهش بر ثانیه رسیده که نسبت به تاریخ 28 ژوئن سال جاری که هش ریت به 52 اگزاهش بر ثانیه سقوط کرده بود، این معیار سه برابر شده است.

بهبود هش ریت بیت کوین بدان معنی است که شبکه بسیار امن‌تر شده و حمله به آن سخت‌تر شده است.

بر اساس داده‌های Bitinfocharts، متوسط هش ریت بیت کوین در تاریخ 13 مه به اوج 197.6 اگزاهش بر ثانیه رسید و طی 6 هفته با شدت گرفتن سیاست‌های ضد کریپتو چین و سرکوب ماینرها بیش از 65 درصد کاهش یافت.

بیشتر بخوانید: مایکرواستراتژی 177 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

هش ریت بیت کوین در حال حاضر به سطوح اوایل ماه ژوئن نزدیک می‌شود و بعید نیست که در صورت تداوم این روند، طی چند ماه آینده به بالاترین سطح تاریخ خود برسد.

مهاجرت چینی‌ها کامل شد

با سرکوب ماینرها توسط دولت پکن، بسیاری از این دسته از سرمایه‌گذاران تصمیم گرفتند تا از چین مهاجرت کنند. به‌سختی می‌توان جزئیات مهاجرت ماینرهای چینی را متوجه شد چرا که نقشه ماینرهای دانشگاه کمبریج از ماه آوریل که 65 درصد هش ریت را به چین نسبت داده بود هنوز به‌روز نشده است.

اندازه‌گیری داده‌های مرتبط با هش ریت استخرهای استخراج نیز تا حدودی نمی‌تواند ما را به آمار دقیقی از ماینرهای چینی برساند چرا که بسیاری از این استخرها ترکیبی از هش ریت و امکانات فیزیکی ماینرها در سراسر جهان هستند.

از آنجا که هش ریت بیت کوین در حال حاضر بهبود یافته است، می‌توان متوجه شد که مهاجرت ماینرهای چینی تقریباً کامل شده است. به‌تبع افزایش هش ریت بیت کوین باعث افزایش در سختی شبکه شده است. در آخرین دوره تنظیم سختی در تاریخ 13 آگوست، سختی شبکه 7 درصد افزایش یافت. تنظیم سختی بعدی قرار است در زمان حاضر صورت گیرد و انتظار می‌رود استخراج 12.37 درصد سخت‌تر شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x