صعود یا نزول؟ مجادله جامعه رمزارز بر سر راه اندازی قراردادهای فیوچرز اتریوم
0

صعود یا نزول؟ مجادله جامعه رمزارز بر سر راه اندازی قراردادهای فیوچرز اتریوم

بازدید : 1630

گزیده خبر:

  • امروز ، در تاریخ 8 فوریه سال 2021 بورس کالا شیکاگو ، قراردادهای فیوچرز اتر را راه اندازی میکند. در پی این اقدام واحدهای قرارداد 50 اتر که از نظر مالی تسویه شده اند را ارائه میدهد.
  • بسیاری از مردم از تکرار وقایع گذشته میترسند. زیرا در ماه دسامبر سال 2017 زمانی که معاملات فیوچرز بیتکوین برای اولین بار لانچ شد، بازار سقوط عظیمی را تجربه کرد.
  • با راه اندازی معاملات فیوچرز در بازار های جهانی احتمال اینکه تریدرهای سازمانی پوزیشن شورت بگیرند افزایش پیدا میکند. البته این احتمال با در نظر گرفتن این مسئله که اتر به حوالی اوج قیمت خود رسیده ،تشدید میشود.( به دلار آمریکا پرداخت میشود نه اتر)

امروز حال و هوای بازار رمزارز کمی نا آرام است. چرا که به آغاز فعالیت قراردادهای فیوچرز اتریوم در بازار بورس شیکاگو نزدیک شده ایم . و ممکن است درست مثل اتفاقی که قبلاً در مورد بیتکوین افتاد، قیمت دارایی ها تحت تأثیر این رویداد کاهش پیدا کند. با این حال هنوز بازار صعودیست و خبری از کاهش قیمت نیست.

عکس العمل جامعه رمزارز

الکس کروگر( Alex Krüger) یکی از تحلیلگران فعال در این حوزه طی توییتی در تاریخ 7 فوریه اظهار کرد:
” اتریوم دومین دارایی مهم بازار است و به دنبال بیتکوین حرکت میکند. راه اندازی قراردادهای آتی اتر باعث افزایش قیمت این دارایی میشود. چرا که بیشتر مورد توجه تریدرهای سازمانی قرار میگیرد.”

به عقیده رایان واتکینز(Ryan Watkins) ، محقق Messari  ، شرایط بازار فعلی بسیار متفاوت از سال 2017 است. چرا که سازمانها دیگر عجله ای برای فروش اتر ندارند.

یکی از اعضای اتحادیه دیفای به نام Qiao Wang ، هم بر این باور است که بازار همچنان صعودی باقی خواهد ماند. و اترتا آخر سال 2021 به دستاوردهای عظیم تری دست پیدا خواهد کرد.

” اتریوم تا پایان سال 2021 به 5 تا 20 هزار دلار خواهد رسید. اگر اتر را به قصد بلند مدت خریداری کرده اید، هیچ دلیلی ندارد که آن را در این نقطه به فروش برسانید. اگر فکر میکنید که با راه اندازی قراردادهای فیوچرز بازار اتر مثل سال 2017 میشود، سخت در اشتباهید.”

نگاهی به قیمت اتریوم

در زمان انتشار این مقاله، بیش از 24 ساعت است که اتریوم در حوالی 1600 دلار معامله میشود .روز جمعه 5 فوریه اتر به اوج قیمت خود رسید و 1760 دلار را ثبت کرد. اما در ساعات پایانی روز یکشنبه قیمت پول بک زد و به 1500 دلار رسید.

در صورتی که تریدرهای روزانه لانچ بازار CME را نزولی ببینند، احتمال اینکه قیمت دوباره به 1300 دلار برگشت کند، وجود دارد. اما روند آتی اتر در بلند مدت همچنان صعودیست.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x