حمایت ماسک از پیشنهادی که به پیروزی دوج کوین در برابر بیت کوین منجر خواهد شد
0

حمایت ماسک از پیشنهادی که به پیروزی دوج کوین در برابر بیت کوین منجر خواهد شد

بازدید : 2050

گزیده خبر:

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و طرفدار سرسخت دوج کوین، به تازگی در حساب توییتری خود حمایت خود را از پیشنهاد مطرح شده برای تغییر سیاست کارمزد دوج کوین اعلام کرد. پیشنهادی که ممکن است منجر به پیروزی دوج کوین در برابر بیت کوین شود.

پیشنهاد تغییر کارمزد دوج کوین

به گزارش یوتودی، این پیشنهاد توسط پاتریک لودر (Patrick Lodder)، مدیرعامل شرکت لیبریت (Liberate) در گیت هاب منتشر شده است. بر اساس آن، کارمزد پیشنهادی فعلی مانع از فعالیت‌های درون زنجیره ای می شود و برای شبکه چندان مناسب نیست. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که انجام معاملات با دوج کوین 5 برابر گرانتر از لایت کوین خواهد بود.

به عقیده لودر، کارمزدهای شبکه و نوسانات قیمتی اخیر و افت ارزش احتمالی باعث شده تا بسیاری از مردم دارایی خود را از صرافی ها به کیف پول ها منتقل نکنند.

وی در رابطه با این پیشنهاد نوشت:

«این پیشنهاد برای تمامی هولدرها کارمزدهایی صد برابر ارزان تر را به ارمغان می آورد و کنترل کامل کارمزدها بین ماینرها و اوپراتورها تقسیم خواهد شد. همچنین اتکا به توسعه دهندگان مرکزی را کمتر خواهد کرد. علاوه بر این، با فراهم نمودن تراکنش های کوچک رایگان، مشوقی برای حفظ سلامت شبکه محقق خواهد شد.»

ماسک به پیروزی دوج کوین در برابر بیت کوین اعتقاد دارد

چندی پیش ایلان ماسک از تصمیم خود برای افزایش مقیاس پذیری دوج کوین خبر داد. به گفته ماسک، در صورتی که برخی تغییرات بزرگ در شبکه دوج کوین رخ دهد، این میم کوین از بیت کوین بهتر خواهد شد.

در کنار کاهش صد برابری کارمزد تراکنش ها، ایلان ماسک قصد دارد تا با همکاری با توسعه دهندگان دوج کوین، این ارز را ده برابر سریع تر و اندازه هر بلاک را ده برابر بزرگتر کند. در صورت تحقق وعده های ماسک، دوج کوین توجه بسیاری از افراد را به خود جلب خواهد کرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x