معاون اجرایی سابق پروژه diem فیس بوک به کمپانی circle ملحق شد.

معاون اجرایی سابق پروژه diem فیس بوک به کمپانی circle ملحق شد.
0
بازدید : 2535

گزیده خبر:

 • کمپانی circle دانته دیسپارته(Dante Disparte)، معاون اجرایی سابق پروژه diem فیسبوک را، به عنوان مدیر ارشد استراتژی خود استخدام کرد.

کمپانی پرداختی circle معاون اجرایی سابق پروژه دیم فیسبوک را استخدام کرد. دانته دیسپارته قرار است به عنوان مدیر ارشد استراتژی شرکت شروع به کار کند. او فعال ترین عضوی ست که تا کنون diem را ترک کرده است. circle شرکت پرداختی ارز های دیجیتال امروز اعلام کرد که معاون اجرایی سابق پروژه ارز دیجیتال مشکلدار فیسبوک (پروژه دیم) را با شرایط فوق العاده ای استخدام کرد.

با توجه به گفته های این شرکت، دانته قبل ازین مسئول سیاست و ارتباط ارزهای دیجیتال فیسبوک بوده. و اکنون به عنوان مدیر ارشد
استراتژی و مدیر سیاست های جهانی شرکت circle خواهد بود. دیسپارته همچنین شرکت مشاوره در ریسک پذیری و کارگزاری بیمه خود را اداره میکند. به استناد گفته های بنیانگذار و مدیر عامل شرکت circle :

دانته تجربه ده ها سال فعالیت درزمینه مسایل پیچیده مالی و ریسک جهانی را در رزومه کاری خود دارد. و اخیراً به عنوان معاون اجرایی رییس انجمن دیم فعالیت کرده است.وی در تعامل و ارتباط با دولت و صنعت های مالی سراسر جهان در زمینه ارز پایدار و ارز های دیجیتال پیشگام بوده است.
سرکل یک شرکت پرداختی (پایاپای) که استیبل کوین (usdc) را با پشتوانه دلار توسعه داده است. این کوین تا الان چهاردهمین رمز ارزشمند بازار است.

“با من همراه باشید در خوش امدگویی به دانته دیسپارته به عنوان رهبر شرکت circle و مدیر ارشد استراتژی و رییس سیاست های جهانی . دانته یک فرد فوق العاده در مسائل سیاست جهانی پیرامون ارز دیجیتال است.”
*Usdc یک ارز ثابت است که توسط مرکز circle و صرافی رمزنگاری در فرانسیسکو راه اندازی شده است. و این یعنی ارزش آن 1- 1 با دلار آمریکا است.
دیسپارته درباره ملحق شدنش به شرکت circles گفت:

“جایی که بازار ها یا سیاست های عمومی در زمینه هایی مثل ساخت سیستم مالی جامع تر و مشارکت بیشتر و کاهش هزینه ها با مشکل روبرو هستند ، circle با همراهی usdc نشان میدهد که به لطف تکنولوژی پیشگام خواهد بود.”

چه بر سر diem  آمد

انجمن diem که اکنون اینگونه نامیده میشود یک پروژه پایدار ارز است که توسط رسانه های اجتماعی هدایت میشود. و قصد دارد دسترسی به خدمات مالی را به آسانی پبام رسانی در فیسبوک و واتساپ کند. اما این پروژه مشکلات زیادی را نیربه همراه داشته است . فیسبوک با موانع قانونی روبرو شده. و کارکنانش آنجا را ترک کردند.و کوینی که در اوایل آوریل سال 2020 قرار بود عرضه شود، هنوز دردسترس نیست.

هدف این شرکت کمک به کسب و کارهای آنلاین در استفاده از  استیبل کوین ها و انجام پرداخت ها در یک پلتفرم است . در شرکت فیسبوک ،دیسپارته در بازاریابی مجدد پروزه ارز دیجیتال فیسبوک( diem ) که در اول libra نامیده میشد نقش خیلی مهمی داشت. این پروژه که در ابتدا قرار بود در اوایل آوریل سال 2020 راه اندازی شود با مشکلات زیادی همچون مشکلات قانونی از دست دادن کارکنان و تاخیر رو به رو شده است .

زمانی که پروژه انجمن heavy-valley silicon خودش راتشکیل داد  تعداد زیادی از کمپانی هایmsastercard-strip visa –paypall-ebay را شامل میشد. اما این شرکت های فوق العاده از آن زمان بخاطر سیاستمداران و قانونگذاران جهانی به دلیل نگرانی ها در مورد تهدیدات علیه ثبات مالی جهانی از آن انجمن استعفا دادند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x