تحلیل و پیش بینی قیمت توکن شیبا (SHIB ) ۱۴ خرداد
0

تحلیل و پیش بینی قیمت توکن شیبا (SHIB ) ۱۴ خرداد

بازدید : 2121

نمودار شیبا در حال شکل‌گیری یک الگوی برگشتی در کف است که می‌تواند حاکی از یک جهش قیمتی بزرگ باشد. بااین‌حال، قیمت شیبا برای شروع این جهش قیمتی باید از سطح مقاومت بحرانی بالاتر برود.

تحلیلی بر قیمت شیبا

شیبا از تاریخ 20 مه تا بدین جای کار دو دره متمایز با نام آدم و حوا تشکیل داده است. اولین دره که V شکل است آدم نامیده شده و به دره دیگر که دارای کفی گرد است حوا گفته می‌شود.

بر اساس این الگوی برگشتی، قیمت SHIB می‌تواند با 30 درصد افزایش قیمت به  0.0000146 دلار برسد. این پیش‌بینی با اندازه‌گیری فاصله کف نوسان تا قله به انضمام مقاومت افقی تا سقف نوسان تعیین ‌شده است.

سرمایه‌گذاران باید توجه داشته باشند که این الگو احتمالی است و زمانی می‌توان شکل‌گیری آن را تأیید کرد که شیبا یک کندل قاطعانه 4 ساعته بالاتر از 0.0000109 دلار داشته باشد. اگر این مهم محقق شود، پیش‌بینی صعودی مطرح خواهد شد.

در صورتی ‌که شتاب صعودی شیبا پس از رسیدن به هدف موردنظر همچنان باقیمانده باشد، قیمت SHIB می‌تواند با 9 درصد افزایش دیگر، به سطح مقاومت 0.0000159 دلاری حمله‌ور شده و آن را فتح کند.

نمودار شیبا

اما در صورتی‌ که قیمت SHIB به روند نزولی خود ادامه دهد، سناریوی صعودی آن تضعیف خواهد شد. اگر فشار فروش فروشندگان کندلی پایین‌تر از 0.00000784 دلار ثبت کند، چشم‌انداز صعودی شیبا از بین خواهد رفت.

در صورتی می‌توان روند نزولی شیبا را تأیید کرد که قیمت آن زیر 0.00000731 دلار بسته شود.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x