صرافی بایننس در اطلاعیه جدید خود خبر از احراز هویت اجباری داد.
0

صرافی بایننس در اطلاعیه جدید خود خبر از احراز هویت اجباری داد.

بازدید : 1612

اطلاعیه جدید صرافی بایننس

فکت کوینز: صرافی باینس امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از این پس کاربران برای استفاده از خدمات و محصولات این صرافی باید احراز هویت اجباری انجام دهند.

صرافی بایننس محصولات و خدمات خود را به طور مداوم بررسی و مرور می‌کند تا تغییرات و بهبود هایی را در پرتو تکامل استانداردهای انطباق جهانی تعیین کند. برای افزایش امنیت کاربران بایننس و ایجاد محیطی امن در فضای ارز های دیجیتال برای تمامی کاربران، صرافی بایننس تغییرات زیر را اعمال خواهد کرد.

تغییرات ذکر شده در این اطلاعیه:

از هم اکنون، همه کاربران جدید ملزم به تکمیل احراز هویت سطح میانی (Intermediate) برای دسترسی به محصولات و خدمات صرافی بایننس، از جمله واریز ارزهای دیجیتال، معاملات و برداشت‌ هستند.

کاربران فعلی که هنوز احراز هویت سطح میانی را تکمیل نکرده‌اند، مجوز های حساب آنها به طور موقت به “فقط برداشت” تغییر می کند و خدمات محدود به برداشت، لغو سفارش، بسته شدن پوزیشن و باز خرید می‌شود. این امر به منظور به حداقل رساندن اختلال در تجربه کاربر از معاملات خود صورت می گیرد. بازه زمانی این اتفاق از اکنون تا 2021-10-19 (27 مهر) ساعت 4:30 به وقت تهران است. کاربران فعلی به صورت مستقیم در جریان جزئیات بیشتر قرار خواهند گرفت. پس از تکمیل احراز هویت سطح میانی، کاربران می توانند دسترسی کامل به محصولات و خدمات بایننس داشته باشند.

بایننس به شدت به کاربران توصیه می کند تا احراز هویت سطح میانی خود را فوراً تکمیل کنند تا از تأخیر در روند تأیید و محدودیت دسترسی آنها جلوگیری شود.

صرافی بایننس این اقدامات را برای بهبود تلاش‌های خود در زمینه احراز هویت مشتریان (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) اعمال می‌کند. در این اطلاعیه ذکر شده که احراز هویت اجباری امنیت کاربران را بیشتر کرده و باعث مبارزه با جرایم مالی می‌شود.

اطلاعات بیشتر: آموزش مرحله به مرحله برداشت ارز دیجیتال در صرافی بایننس +ویدئو

اطلاعات بیشتر: آموزش مرحله به مرحله واریز ارز دیجیتال در صرافی بایننس +ویدئو

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x