ممنوعیت بیت کوین از سمت دولت آمریکا
0

ممنوعیت بیت کوین از سمت دولت آمریکا

بازدید : 1517

گزیده خبر:

  • از زمانی که روند اصلاحی بیت کوین آغاز شده ، شک و دودلی بازار را فرا گرفته. اما مسائل دیگری همچون گفته های Ray Dalio هم به این ترس دامن زده است.

در تاریخ 24 مارس بنیانگذار صندوق پوشش ریسک 150 میلیارد دلاری Bridgewater Associated در مصاحبه ای با مدیر مالی شرکت Yahoo ، اظهار داشت “احتمال خوبی” که وجود دارد این است که دولت ایالات متحده بتواند بیت کوین را ممنوع کند .

” دولت دوست ندارد که پول ها ی دیگر در رقابت باشند. چرا که همه چیز از کنترل خارج میشود.به همین دلیل من معتقدم که دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد. تحت شرایط مشخصی همانطور که طلا غیر قانونی شد ،بر معامله بیت کوین هم نظارت خواهد شد.”

این نیکوکار میلیاردر که قبلاً در ماه ژانویه از بیت کوین به عنوان “یک جهنم اختراع “یاد کرده و آن و طلا را در کفه ترازو گذاشته به مسئله بیت کوین در کشور هند هم اشاره کرده است. ما هم قبلاً در اخبار سایت از اینکه دولت هند قصد دارد بیت کوین و کلاً معامله رمزارزها را ممنوع کند صحبت کرده ایم.

وی در ادامه افزود که او در این زمینه متخصص نیست . اما از اینکه معاملات ارزهای دیجیتال قابل ردیابی هستند با خبر است.البته این مصاحبه پایان امیدوارانه ای داشت. Dalio کمی هم از اینکه بیت کوین با گذشت زمان خودش را به اثبات رسانده سخن گفت.

اظهارات امیدوار کننده Dalio 

“بیت کوین در این 10 سال خودش را به خوبی اثبات کرده. چرا که هیچ گاه مورد تعرض هکرها قرار نگرفته است. بنابراین به طور کلی عملکرد خوبی داشته و طرفداران زیادی دارد. بیت کوین یک دارایی جایگزین است. به تعبیری میتوان گفت ذخیره ای برای ثروت است. درست مثل پول دیجیتال است. و همه ی این ها جوانب مثبت آن هستند.”

Dalio در 16 مارس اظهار داشت که دولت آمریکا میتواند کسانی را که دلارهایشان را صرف خرید بیت کوین میکنند ردیابی کند. این اظهارات در شرایطی بیان شد که روند اصلاحی بیت کوین عمیق و عمیق تر میشود. و نشان میدهد که بازار صعودی در مراحل پایانی به سر میبرد. در زمان انتشار این مقاله بیت کوین اصلاحی 13 درصدی را تجربه کرده و در حدود 53 هزار دلار معامله میشود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x