سوئیس و قوانین بلاک چین
0

سوئیس و قوانین بلاک چین

بازدید : 2473

بروزرسانی :اکتبر 20, 2020 @ 11:44 ق.ظ

دولت سوئیس پروسه مذاکره در مورد قوانین بلاک چین را آغاز میکند.

در این خبر از آنچه درباره ی دولت سوئیس و قوانین بلاک چین این کشور وجود دارد با خبر میشوید.دولت سوئیس در کمتر از یک سال قوانین جدید بلاک چین را به اجرا خواهد گذاشت.وزارت دارایی فدرال سوئیس، پروسه مذاکره برای صدور حکمی جامع در مورد بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده را آغاز کرده است.

مذاکره بین *کانتون ها ، احزاب و سایر گروه های علاقه مند به صنعت بلاکچین و ارز دیجیتال صورت میگیرد. این مذاکره احتمالاً قرار است بیش از سه ماه به طول انجامد. و در تاریخ 2 فوریه 2021 پایان خواهد یافت.

(کانتون ؛نوعی تقسیمات کشوری در کشورها است که از نظر مساحت و جمعیت از دیگر تقسیمات اداری مانند :بخش، استان و… کوچکترند.)

مذاکره برای ایجاد قوانین بهتر برای صنعت بلاک چین تنها یک ماه پس از اصلاح قوانین مالی و شرکتی موجود که برای ترکیب مفاد فناوری بلاکچین و DLT (فناوری دفتر کل توزیع شده) بود، توسط دولت صورت گرفت. این امر، نشانگر قسمتی از علاقه زیاد دولت سوئیس به تبلیغ بلاک چین و رمزارزها است.

طبق یک اطلاعیه رسمی ، اصلاحاتی که به قوانین موجود اعمال میشود ،باعث بهبود چارچوب نظارتی سوئیس شده است. به علاوه این امر باعث شده تا مسؤلین برای ترویج بلاکچین و نوآوری در فناوری DLT اشتیاق بیشتری داشته باشند.

پرداخت مالیت با رمزارز

اهالی زوگ میتوانند مالیات خود را با بیت کوین و اتر پرداخت کنند

قوانین “blanket” به دولت کمک خواهد کرد تا این اصلاحات را در سطح مصوبات فدرال در قوانین بگنجاند. شورای فدرال نیز قصد دارد این قوانین را از آگوست 2021 به اجرا بگذارد.

حمایت دولت سوئیس از کمپانی های بلاک چین و رمز ارزها باعث شده تا بسیاری از شرکت های دنیا دفاتر مرکزی خود را به این کشور منتقل کنند. هم اکنون این سوئیس میزبان بیش از ۹۰۰ کمپانی بلاکچین است که آنها دست کم 4700 نفر نیرو دارند.

مطلب مفید: سوئیس و ارزهای دیجیتال

این کشور تا جایی این سیستم ها را پذیرفته که کانتون زوگ به “دره کریپتو” معروف شده. ساکنان این منطقه میتوانند مالیات خود را با بیت کوین و اتر پرداخت کنند.گزارشات حاکی از آن است که حتی بانک دولتی بَزلر کانتونال یا BKB نیز در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خدمات رمزارزها است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x