تحلیل بیت کوین و اتریوم 9 تیر ماه

بازدید : 2315

تحلیل بیت کوین 9 تیر

سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم که خوب و خوش سلامت باشید. خب دوستان میخواهیم با هم شرایط کامل بیت کوین را بررسی کنیم. در ادامه با تحلیل بیت کوین و اتریوم 9 تیر ماه همراه ما باشید.

همینجوری که میبینید بیت کوین در 9 تیر تارگت اولی که گذاشته بودیم را تاچ کرده و الان در حال ریزش است. تارگت اولی که ما بر حسب فیبوناچی گذاشته بودیم برابری میکرد با سقف کانال خود برای همین توی این نقطه برای ما یک محدوده مقاومتی قوی تشکیل داد و بعد وارد فاز نزولی شد. یک محدوده حمایتی داشتیم توی این قسمت که متاسفانه نتونسته اینجا رو حفظ بکنه. و اگر این کندل با همین شرایط بسته بشه وارد فاز نزولی میشه و البته نباید این رو فراموش کرد که محدوده ریزشی ما وارد اصلاح شده .نه اینکه بگیم وارد روند نزولی شدیم. تا محدوده 33.000  چنین اصلاحی رو خواهیم داشت و کف پایین تر میشود . اگر با همین شیب بخوهد ادامه پیدا کند تا روی 32.330 تقریبا میتواند برخوردی داشته باشد و به سمت بالا و سقف کانال حرکت کند. اگر قصد خرید در این نقطه را دارید ،از آنجایی که بازار بسیار هم حساس است بهتر است که یک استاپ لاس قابل قبول همیشه برای خودتان داشته باشید.تا درصد ریسک راتا جای ممکن  پایین بیاورید.

تحلیل مفید: تحلیل قیمت شیبا اینو – 9 تیر

بسته به نوع معامله ای که دارید و ریسک به ریوارد منطقی که اینجا وجود دارد عدد 3.62 است. و کسانی که می خواهندریسک به ریوارد 2 بگذارند میتوانند زیر 30.000 هم بگذارند ولی خب استاپ لاس بهتر است کم باشد. حالا در مورد اینکه استاپ چه شکلی و چه شرایطی داشته باشد میتوانیم کامل راجع بهش صحبت بکنیم چون اگر قیمت این محدوده کف رو بشکند نهایتاً به  PRZ بازگردد و دوباره به سمت پایین حرکت کند.

یعنی روند حرکت نزولیش را ادامه میدهد و اتمام روند صعودی است و وارد فاز نزولی میشود. و مهم نیست که حد ضرر را کجا قرار میدهید فقط ما یک مقدار پایین تر قرار میدهیم که اگر ما یک fake breack out داشتیم یا اینکه یک shadow زده شد ما در امان بمانیم .و ما میتوانیم با یک risk&reward قابل قبولی معاملمون را باز کنیم. میتوانیم بگوییم این محدوده یک محدوده ای هست که میتوانیم روی سقف قرارش بدهیم و از طرفی میتوانیم در بحث فیبوناچی قیمت یکبار تا این محدوده رشد کرده در صورت برخورد با این محدوده میتواند  با این شیب تقریبا به این نقاط هم برسد.

یا اینکه بیایم از extension استفاده کنیم ببینیم که تراز های اکستنشن در چه نقاطی قرار میگیرند اما به نوع سرعت بستگی دارد. اگر فرضا تا این نقطه برگردد چون امکان دارد ریزش  سریعی داشته باشیم و از همین نقطه حرکتی به سمت بالا داشته باشیم اما از  نظر من به شخصه حرکت بکند توی این قسمت و این نقطه هم با سقف کانال هم با تراز 1.414و هم با سقف عدد روانی38.000 تا برخورد داشته و بعد اصلاحی داشته باشه فقط حد ضرر رو فراموش نکنید

 

تحلیل اتریوم 9 تیر

اتریوم یک کف دوقلو داشت و توی این محدوده کف دو قلو خودش رو شکست  به سمت بالا رشد کرد. در حال حاضر در حال برگشت به محدوده حمایتی خودش است و احتمال اینکه بازهم به این ناحیه ها  برگردد دوباره به سمت بالا حرکت کند ، وجود دارد. و احتمالا از این نقطه بتواند شکست روانجام بدهد. ما میایم ترازهای فیبوناچی رو اضافه میکنیم توی این محدوده بخاطر اینکه از نظر استاتیکی یک قسمت قوی داریم .عدد1.900دلار یک محدوده قابل قبولی است که اگر بتواند تا این نقطه حرکت کند میتواند به سمت بالا حرکت کند.

تحلیل مرتبط: تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم 7 تیر 1400

ولی از نظر من این نقطه تا محدوده 2000 یک shadow میزند میتواند از این نقطه حرکتی داشته باشد و بیاید سقف کانال را تاچ کند . از اونجایی که سقف شکسته نشده معامله کردن باهاش خطرناک است حالا اگر دوست داشته باشید میتوانید خریدی روی نقاط 2.000یا1.900 دلار  انجام بدید. ولی پیشنهاد میکنم درصد کمی از سرمایه خود را وارد کنید. و با ما بقی  سرمایه بعد از شکست سقف  وارد شوید. با فرض بر اینکه اگر کفی رو داشته باشیم در این نقطه یک استاپ لاس داشته باشیم میتونیم این پایین یک استاپ لاس قرار بدیم و یک بحث آموزشی میخوام بهتون بگم اگر که قیمت این محدوده رو بشکند و به سمت بالا حرکت کند  و دوباره با یک کندل قرمز به همین ناحیه بازگردد و  کندل قرمز برگردد پایین خط کاملا این را رد کند بازار قطعا خواهد ریخت و دیگر نیازی نیست زیر پیوت های قبل استاپ لاس بگذارید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x