تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم 7 تیر 1400

بازدید : 2026

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم 7 تیر 1400

در تحلیل تکنیکال بیت کوین 2 تیر 1400 که در رسانه خبری فکت کوینز منتشر کردیم؛ بیت کوین بعد از ریزش شدیدی که اخیرا تجربه کرد، به سمت بالا برگشت خوبی را داشت. به طوری که خط روند نزولی تشکیل داده شده. را با شیب و قدرت خوبی شکست. حال در تحلیل بیت کوین 7 تیر 1400 این ارز می‌تواند با شکستن مقاومت خود روند صعودی را در پیش بگیرد.

تحلیل بیت کوین 7 تیر 1400

بیت کوین هم اکنون در کانالی هم سطح با خط افق قرار گرفته است. اگر بیت کوین با سقف کانال خود برخورد داشته باشد می‌تواند حرکتی به سمت بالا را شروع کند.

خط مقاومت بیت کوین، نسبتا بازه زمانی طولانی را در بر می‌گیرد و از اعتبار بالایی برخوردار است. این خط در تحلیل بیت کوین 7 تیر 1400 با یک کندل شکسته شد. باید دید بیت کوین چطور به این مقاومت واکنش نشان می‌دهد. همچنین بیت کوین مقاومت روانی 35.000 دلار را نیز در پیش دارد.

اگر خط مقاومت بیت کوین شکسته شود و حرکت ادامه دار باشد؛ ممکن است پولبک زده و بعد از آن روند صعودی را در پیش بگیرد.

تحلیل بیت کوین 7 تیر 1400
تحلیل بیت کوین 7 تیر 1400

همچنین از آنجایی که در تحلیل بیت کوین پیداست، بیت کوین کف دو قلو تشکیل داده است. تشکیل الگوی کف دو قلو احتمال شکسته شدن خط مقاومت را بیشتر می‌کند. با استفاده از ابزار تحلیل فیبوناچی، بیت کوین در موجی قرار گرفته که احتمالا در این محدوده نوساناتی داشته و بعد از آن تا قیمت‌های بالاتر نیز حرکت می‌کند. و تا حدود قیمتی 38.000 دلار برسد. پیشنهاد می‌کنیم مراقب این سطح قیمتی باشید و در صورتی که بیت کوین به این سطح قیمتی رسید سیو سود کنید.

تحلیل اتریوم 7 تیر 1400

اتریوم همانند بیت کوین، در یک کانال موازی با خط افق قرار گرفته است. این ارز موفق به شکست روند نزولی در کف کانال خود شده و بعد از شکست، حرکت شارپ و قوی رو به سقف کانال در پیش دارد.

یکی از تارگت های مهم اتریوم عدد 2.200 دلار است. تارگت اول این ارز در قیمت 2.000 دلار زده شده و احتمالا تارگت بعدی، که 2.200 دلار است، هم با تراز فیبوناچی همپوشانی پیدا کرده و هم دچار مقاومت عدد رند خواهد شد. به همین دلیل، اتریوم با مقاومت سختی در این محدوده قیمتی روبرو است.

تحلیل اتریوم 7 تیر 1400
تحلیل اتریوم 7 تیر 1400

اگر بعد از گذشتن از این مقاومت، اتریوم به سطح قیمتی 2.400 دلار برسد، احتمالا تا محدوده قیمتی 2.600 دلار نیز پیش می‌رود.

اگر می‌خواهید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید؛ بهتر است با حد ضرر 1.600 دلار، زیر خط حمایت، خرید کنید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x