تحلیل قیمت بیت کوین: آیا بازگشت بیت کوین نزدیک است؟ 2 تیر 1400

بازدید : 1901

تحلیل تکنیکال بیت کوین 2 تیر 1400

سلام خدمت همراهان عزیز سایت فکت کوینز، رسانه آموزشی، تحلیلی و خبری ارز‌های دیجیتال. با یک تحلیل تکنیکالی دیگر از بیت کوین 2 تیر 1400 در بازار ارز‌های دیجیتال همراه شما هستیم. این تحلیل براساس خط روند و سطوح فیبوناچی توسط مهندس میلاد سنگاری در ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 2 خرداد 1400 انجام شده است.بیت کوین بعد از ریزش شدیدی که اخیرا داشت. به سمت بالا برگشت خوبی را داشت. به طوری که خط روند نزولی تشکیل داده شده. را با شیب و قدرت خوبی شکست.

بازگشت بیت کوین
بیتکوین باکس رنجی را تشکیل داده است

در حال حاضر بیت کوین در محدوده‌ی 33600 تا 34400 یک باکس رنجی را تشکیل داده است. و تارگتی که میتوان برای ادامه حرکت آن در نظر گرفت این است. که قیمت تا تراز 61.8 فیبوناتچی و محدوده قیمتی 36200 تا 36500 حرکت کند.

وقتی ارزهای دیجیتال ریزش دارند، خرید در کف قیمتی سود آور است؟

احتمال این وجود دارد. که بیت کوین از همین باکسی که الان تشکیل داده. یک ریزش به عنوان پولبک به خط روند نزولی اش داشته باشد. و بعد از آن بخواهد به سمت تارگت گفته شده حرکت کند. که اگر این پولبک اتفاق بیفتد شرایط خرید بسیار خوبی را ایجاد میکند. و اگر بیت کوین به خط روند پولبک نزند. و این باکس را به سمت بالا بشکند. میتواند از آنجا به تارگت گفته شده یعنی حدود 36500 دلار برسد.

* فیبوناچی: یکی از ابزارهایی است. که در تحلیل تکنیکال استفاده می‌شود. و براساس دنباله اعدادی که فیبوناچی طراحی شده است. در این دنباله اعداد هر عدد، حاصل جمع دو عدد قبلی با یکدیگر است. و براساس فرمول هایی که برای فیبوناچی وجود دارد اعدادی یه دست می‌آید که مهمترین آ نها 61.8% ، 161.8% و 38.2% می باشد. همانطور که در این تحیلی مشاهده کردید تارگتی که برای قیمت بیت کوین در نظر گرفته شده است روی سطح 61.8 است که سطح بسیار مهمی در تحلیل براساس اعداد فیبوناچی است و اغلب محدوده های مورد اطمینانی برای برگشت قیمت میسازد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x