تصویب شدن لایحه مالیات بر ارزهای دیجیتال یک نقطه عطف بزرگ است

تصویب شدن لایحه مالیات بر ارزهای دیجیتال یک نقطه عطف بزرگ است
0
بازدید : 2366

فکت کوینز: جف بندمن مقام ارشد سابق در کمیسیون معاملات آتی کالا، اظهار دارد: اخیرا شاهد بودیم که صنعت رمزنگاری مورد توجه سنای امریکا قرار گرفته و قوانین مالیاتی نیز برای آنها تصویب شده است. تصویب شدن لایحه قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال نقطه عطف جدیدی در تاریخ این صنعت است.

دیدگاه جف بندمن در مورد قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال

باتوجه به گزارش کوین دسک به نقل از جف بندمن، تصویب شدن قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال یک نقطه عطف بزرگ است. اگر دولت ایالات متحده تصور میکند که در 10 سال آینده میتواند 28 میلیارد دلار مالیات از این صنعت بدست آورد، بدان معناست که ارزهای دیجیتال ماندگار هستند. به بیان دیگر صنعت رمزنگاری سنگ بنای جدیدی برای اقتصاد ایالات متحده خواهد بود و دولت به مشارکت با فضای کریپتو فکر میکند.

دولت استفاده از تنباکو را ممنوع نکرد، برای آنها مالیات وضع کرد. دولت بر مشروبات الکلی، سود و درآمد و انواع دیگر امور، مالیات وضع کرده است. هنگامی که دولت به دریافت مالیات عادت کند، متوقف کردن آن غیرممکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید:سنای آمریکا لایحه مربوط به مالیات بر ارزهای دیجیتال را تصویب کرد

اولین اقدام دولت در جهت پذیرش بیت کوین مربوط به سال 2013-2014 است. هنگامی که آنها مقادیر زیادی بیت کوین را از شرکت غیرقانونی Silk Road توقیف کرند. دولت با آن همه بیت کوین چه کرد؟ آنها را به حراج گذاشت. منظور این است که دولت دارایی هایی مثل قایق ها، ماشین ها و… را که قانونی میداند را به حراج می گذارد.

حراج بیت کوین های Silk Road به ما یادآور میشود، دولت این دارایی ها را میفروشد که قانونی هستند. قانونی باقی می مانند. از آن زمان، حراجهای زیادی توسط ایالات متحده و دیگر دولتها در سراسر جهان انجام شده.

بنابراین امیدوارم تابستان امسال، در ماه اگوست، لایحه زیرساختها اصلاح و تعادل مطلوب حاصل شود. تا کنون برای رفع نگرانی های جامعه اقدامی صورت نگرفته، اما به محض صورت گرفتن اولین اقدامات وارد مسیری برگشت ناپذیر خواهیم شد.

جف بندمن ادامه داشتن رهبری ایالات متحده را خبر بسیار خوبی برای صنعت رمزنگاری و نوآوری های بعدی می داند، چرا که مزایای قدرتمندی برای مصرف کنندگان و جامعه به ارمغان خواهد آمد.


برای آگاهی از اخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

260 میلیون دلار از وجوه مسروقه پالی نتورک بازگردانده شد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x