استقبال شرکت کوکاکولا از شبکه اتریوم و دفتر کل توزیع شده
0

استقبال شرکت کوکاکولا از شبکه اتریوم و دفتر کل توزیع شده

بازدید : 2309

بروزرسانی :آگوست 3, 2020 @ 5:08 ق.ظ

محبوبیت بیشتر شبکه بلاک چین بین شرکای کوکاکولا

در این پروژه CONA با شرکت‌های مجهز به فناوری دفتر کل توزیع شده و اعضای اصلی Unibright ، موسس پروتکل Baseline ، شریک شده تا “ناو بطری سازی کوکاکولا” را تأسیس کنند. به لطف این اقدام معاملات بین تأمین کنندگان داخلی بطری و تأمین کنندگان خارجی مواد اولیه، راحت تر انجام می‌شوند.

در تاریخ سه اوت، Unibright، از برنا مه‌هایی برای گسترش فناوری بلاک چین و در نتیجه این طرح بهبود هر چه بیشتر خدمات عرضه خود، خبر داد. طبق این اطلاعیه، سال گذشته دوازده شریک کمپانی کوکاکولا از پروتکل Hyperledger بلاک چین برای مدیریت داخلی زنجیره تأمین کالا استفاده کردند. تا در نتیجه این اقدام شفافیت و راندمان را در این زنجیره تأمین بالا ببرند.

طی این پروژه جدید، CONA استفاده از DLT را فراتر از شبکه داخلی خود می‌گنجاند تا با تأمین کنندگان خارجی، مانند فروشندگان مواد اولیه که قوطی و بطری توزیع می‌کنند هم در تعامل باشد. در این اطلاعیه نه تنها به تسهیل ضبط داده‌های غیرقابل کنترل و “فرآیند پیچیده تجارت بین سازمانی”، اشاره شده بلکه به استفاده پروتکل Baseline برای توکن ها و دارایی‌های کاربردی غیر متمرکز هم تاکید شده است.

CONA در انتظار انتشار نتایج در ژورنال Q4

داده‌ها در شبکه اصلی اتریوم به صورت سند مبنا قرار می‌گیرند. در نتیجه شبکه‌ای خصوصی، یکپارچه و توزیع شده برای CONA ساخته می شود.
جان ولپرت، برنامه‌نویس و مؤسس پروتکل Baseline، در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف در این زمینه توضیحاتی اضافه کرد. او گفت بیس لاینینگ فناوری استفاده از شبکه اصلی اتریوم است. پس بین مدارک مختلف و سیستم ضبط هماهنگی ایجاد کرد.

Baselining از شبکه اصلی به عنوان “میان افزاری” برای تأیید صحت اطلاعات استفاده می‌کند. در حالی که پروتکل اثبات دانش صفر برای اطمینان از اینکه داده‌های اشخاص درگیر پروتکل در دسترس دیگر شرکای شبکه قرار نگیرد، استفاده می‌شود. پروتکل Baseline در ماه مارس امسال توسط مایکروسافت، ارنست و یانگ و کنسنسیس راه اندازی شد.

انتظار می‌رود نتایج اولیه این پروتکل در سه ماهه چهارم سال 2020 نمایش داده شود. Unibright باید نشان دهد که پروتکل دانش صفر را می‌توان در فرآیندهای تجاری استاندارد استفاده کرد. همچنین از داده‌های پایه می‌توان برای رفع مشکلات هماهنگی و استفاده از توکنیزاسیون فاکتور استفاده کرد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x