پیش بینی و تحلیل قیمت دوج کوین (Doge) 20 تیر 1400
0

پیش بینی و تحلیل قیمت دوج کوین (Doge) 20 تیر 1400

بازدید : 1324

دوج کوین در تاریخ 20 تیر 1400 همچنان به روند نزولی شنبه خود ادامه می دهد. روز جمعه پس از توییت ایلان ماسک مبنی بر برتری دوج کوین از بیت کوین و اتریوم و انتقاد از کارمزدهای بالا و سرعت پایین این دو شبکه، قیمت دوج کوین 8 درصد رشد کرد. با این حال، رشد پایدار نماند و قیمت در مسیری نزولی قرار گرفت.

پیش بینی و تحلیل قیمت دوج کوین (Doge) 20 تیر 1400

با توجه به نمودار دوج کوین و مد نظر قراردادن میانگین متحرک 21 روز اخیر، می توان پیش بینی کرد که این میم کوین در شرف ثبت پنجمین هفته با ضرر متوالی خود قرار دارد.

قیمت های ثبت شده در وضعیت کنونی خرس های بازار را زنده نگه داشته است. این دسته از افراد منتظر یک کاتالیزور قوی برای آغاز روند نزولی دیگری هستند.

پرایس اکشن دوج کوین نشان می دهد که خرس ها احتمالاً کنترل خود بر بازار را تا زمانی که قیمت پایین تر از میانگین متحرک 21 روزه باشد حفظ خواهند کرد. پس از آن نیز خرس ها احتمالاً به سطح حمایت 0.1732 دلاری که میانگین متحرک 200 روز اخیر است حمله ور خواهند شد.

با این وجود، خرس ها پیش از رسیدن به میانگین متحرک 200 روزه، با حمایت 0.2011 دلاری رو به رو خواهند شد.

شاخص مقاومت نسبی (RSI) 14 روزه نیز از احتمال نزول بیشتر خبر می دهد.

دوج کوین 20 تیر 1400

علاوه بر این، در تاریخ 7 ژوئیه میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 100 روزه پایین تر رفت و تقاطعی نزولی را ثبت کرد. همه این موارد در کنار هم سبب می شود که پیش بینی نزولی برای قیمت دوج کوین متصور باشیم.

در طرف مقابل، تنها در صورتی که دوج کوین بتواند کندل روزانه خود را بالاتر از میانگین متحرک 21 روزه ببندد، سناریو نزولی در کوتاه مدت بی اعتبار خواهد شد.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x