هشدار FCA تاثیری بر فعالیت بایننس در انگلستان ندارد

هشدار FCA تاثیری بر فعالیت بایننس در انگلستان ندارد
0
بازدید : 2630

گزیده خبر:

بایننس در پاسخ به هشدار FCA مبنی بر ممنوعیت فعالیت صرافی بایننس در انگلستان گفت Binance Markets Limited هنوز به مرحله اجرایی نرسیده.

به گزارش cryptopotato، با توجه به اقدامات FCA انگلستان ، Binance Markets Limited در حال حاضر مجاز به انجام هرگونه فعالیت نظارتی بدون رضایت کتبی قبلی از FCA را ندارد. همچنین هیچ نهاد دیگری در گروه بایننس هیچگونه مجوز یا جواز برای انجام فعالیت های نظارتی را در انگلیس ندارند.

ممنوعیت فعالیت صرافی بایننس 

یر اساس یادداشت رسمی، معاملات مشتقات برای بایننس اکیداً ممنوع است، چرا که این محصولات، محصولات تحت نظر FCA هستند. این بدان معناست هر شرکتی که بخواهد مشتقاتی مانند قرارداد آتی ، آپشن ها یا سهام توکنایز شده را ارائه کند باید ثبت شود و دارای مجوز مربوطه باشد.

مشتقات نوعی از اوراق بهادار هستند که در آن طرفین توافق میکنند ارزش آن به دارایی دیگری بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت سهام تسلا یا قیمت بیت کوین در یک زمان مشخص.

Binance همچنین موظف به انتشار بیانیه‌ای در صفحات رسمی خود شد. در این بیانیه اعلام شده که Binance Markets Limited مجاز به انجام هیچ فعالیت نظارتی در انگلستان نمی باشد.

با این حال FCA تصریح می کند که محدودیت ها فقط در مورد مشتقات اعمال می شود، و تجارت ارزهای دیجیتال خارج از قدرت نظارتی آنها است.

بیانیه‌ی بایننس

این وضعیت در نگاه اول ترسناک است اما این ممنوعیت در مورد وضعیت فعلی صرافی بایننس تغییر چندانی ایجاد نمیکند.

Binance Markets Limited نهادی نیست که معاملات مشتقات را در انگلستان ارائه دهد. با توجه به اینکه بایننس یک شرکت جهانی مستقر در خارج از کشور است، قوانین FCA شامل شرکتهای بایننس گروپ نمیشوند.

همچنین مشتریان صرافی بایننس در انگلستان باید بدانند که مقامات انگلیس هیچ گونه تعهدی در قبال محافظت از آنها در صورت وقوع پشامدی را ندارد. در این صورت به راحتی میتوانند به استفاده از این پلتفرم ادامه دهند.

این شرکت توییتی منتشر کرد و اطمینان داد:

اخطار FCA تأثیر مستقیمی بر خدمات وبسایت Binance.com ندارد و روابط آنها با کاربران تغییر نکرده است. BML یک نهاد حقوقی مستقل است و هیچ گونه خدمات یا محصولی را از طریق سایت Binance.com ارائه نمیکند.

صرافی بایننس توضیح داد که Binance Markets Limited علاوه بر اینکه یک موجودیت کاملاً جدا دارد ، در حال حاضر به مرحله اجرایی نرسیده است. یعنی هشدار FCA در حال حاضر برای هیچ یک از شعبات بایننس صدق نمی کند.

بنابراین جای نگرانی نیست و به نظر میرسد که تریدرها از این موضوع اطلاع داشته اند. این خبر هیچ تغییر مهمی را ایجاد نکرد.  در عوض، BTC کمی بهبود یافت و بیش از 4٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x