شرکت گری اسکیل مالک نیم میلیون بیتکوین شد

شرکت گری اسکیل مالک نیم میلیون بیتکوین شد
0
بازدید : 3289

هم اکنون شرکت گری اسکیل که مدیریت صندوق بیتکوین گری اسکیل(GBTC ) را به عهده دارد،مالک بیش از 500،000 بیتکوین است. و اینگونه بود که دارایی اش از مرز 8.3 میلیارد دلار هم گذشت.

به گزارش کوین تلگراف، شرکت گری‌اسکیل که در حوزه مدیریت دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند، این هفته ۱۵,۱۱۴ بیت کوین دیگر به دارایی اش اضافه کرد تا تعداد کل بیت کوین‌هایش به ۵۰۶ هزار بیت کوین، معادل ۸٫35 میلیارد دلار برسد.

طبق تحلیل شرکت Chainalysis ، تا به امروز 3.7 میلیون بیتکوین در بازار کریپتو گم شده است که با احتساب این تعداد، احتمالاً شرکت گری اسکیل مالک 3.37 درصد از کل بیتکوین های باقیمانده در گردش بازار است.

شرکت گری اسکیل اداره صندوق های سرمایه گذاری زیادی را به عهده دارد. این شرکت با کمک پول سرمایه گذاران، خزانه رمزارز خود را دائماً افزایش میدهد.البته کارمزد معاملات این صندوق بسیار بالاست. و برای سرمایه گذاران سازمانی که در ازای امنیت بالای این صندوق حاضر به پرداخت چنین کارمزدی هستند مناسب میباشد.

صندوق GBTC در طی 6 ماه گذشته دارایی بیتکوین خود را حدود 50 در صد افزایش داده است. این افزایش سرمایه برای صندوقی که تنها 7 سال از زمان تأسیسش میگذرد، رشد چشمگیری به حساب می آید. ابته این افزایش سرمایه نشان از در آمد و سود بالای این صندوق است.

دارایی های دیجیتال Grayscale منبع: Grayscale

طبق گزارشات هفته گذشته، 15,907 بیت کوین که معادل 215 میلیون دلار است به صندوق GBTC وارد شد.صندوق اتریوم گری اسکیل هک خریدهای خود را در سال 2020 افزایش داده. و اکنون تقریباً 1.175 میلیارد دلار اتر یا 2.24٪ از کل سرمایه اتریوم را در اختیار دارد.

البته لازم به ذکر است که 8 صندوق دیگر این شرکت هم نزدیک به 400 میلیون دلار رمزارز را مدیریت میکنند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x