کوین اولری: سرمایه گذاری بر دوج کوین به مراتب بدتر از قمار است
0

کوین اولری: سرمایه گذاری بر دوج کوین به مراتب بدتر از قمار است

بازدید : 1305

فکت کوینز: کوین اولری به سرمایه گذاران در مورد خطرات احتمالی سرمایه گذاری بر دارایی هایی مانند دوج کوین که هیچ ارزش ذاتی ندارند، هشدار داد.

به گفته کوین اولری، سرمایه گذاری روی Dogecoin مثل این است که در کازینو روی قرمز یا سیاه شرط ببندید. به گزارش کریپتوپوتیتو او در آخرین مصاحبه اش ادعا کرد دوج ارزش ذاتی ندارد و یک کلاس دارایی کاملا قمارگونه است.

کوین اولری: دوج کوین دارایی پرریسک است

دوج کوین که در سال 2013 متولد شد، در سال 2021 محبوبیت بیشتری پیدا کرد. در ابتدا ایلان ماسک و بعد از آن دیگر چهره های معروف به حمایت از این توکن پرداختند. با این حال برخی اعتقاد داشتند این میم کوین چیزی جز حباب نیست.

کوین اولری، تاجر و نویسنده کانادایی که بخاطر میزبانی شو تلویزیونی Shark Tank شناخته می شود، نیز با نظریه دوم هم عقیده است. وی در گفتگو با CNBC ، تفاوت های دوج کوین و دیگر پروژه های بلاک چین را که در واقع ارزش ذاتی دارند را بیان کرد.

او معتقد است که سرمایه گذاری در واقع یک بازی بزرگ حدس و گمان است که جنبه های مختلفی دارد. به عنوان مثال، اگر افراد بودجه خود را به سهامی تخصیص دهند، فرض را بر این گذاشته اند که دیر یا زود سود می کنند.

وی همچنین معتقد است این میم کوین ارزش ذاتی ندارد و محض سرگرمی ایجاد شده‌. در نهایت نیز تاکید داشت هیچ یک از افراد گروه او بر روی این توکن سرمایه گذاری نخواهند کرد.

کوین اولری معتقد است تنها خرید ارزهای فیات میتواند باعث شود آرامش خاطر افردا شود. خرید و نگهداری یک دارایی حتی اگر از نظر تئوری ایمن به نظر برسد، قمار گونه خواهد بود. ارزهای دیجیتال از این قاعده مستثنی نیستند، زیرا نوسانات آنها برای برخی از سرمایه گذاران بسیار شدید است.

مطلب مفید: هشدار پیتر برانت به گاوهای بیت کوین، روند صعودی کنونی شکننده به نظر می رسد

اولری، اخیراً اظهار داشت هیچ چیز جایگزین برترین دارایی دیجیتال، بیت کوین را نخواهد گرفت. اما پس از مصاحبه اخیرش توصیه کرد:

سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشند دارایی های رمزنگاری پر ریسک و قمارگونه هستند. همچنین هیچ چیزی در بازارها تضمین شده نمی باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x