هشدار پیتر برانت به گاوهای بیت کوین، روند صعودی کنونی شکننده به نظر می رسد
0

هشدار پیتر برانت به گاوهای بیت کوین، روند صعودی کنونی شکننده به نظر می رسد

بازدید : 1612

فکت کوینز: هشدار پیتر برانت به گاوهای بیت کوین: آخرین تلاش های BTC برای شکستن سطح 40،000 دلار ممکن است به شکست انجامیده باشد.

هشدار پیتر برانت برای گاوها

تلاش های متعدد بیت کوین برای عبور از مقاومت 40000 دلاری، باعث نگرانی شده است. پیتر برانت اخیرا در توییتر با انتشار نموداری به گاوها هشدار داده است.

برانت اشاره داشت که بزرگترین رمزارز جهان، به دفعات متعددی سعی در شکست این سطح داشته است. اما به دلایل مختلف اقدامات بیت کوین با شکست مواجه شده است‌.

پیش بینی پیتر برانت
نمودار قیمت بیت کوین

رمزارز پیشرو بازار پس از مواجه با مانع 40،000 دلار در اواسط ماه می ،در عرض یک هفته بیش از 30 درصد اصلاح شد و در 22 ژوئن به پایین ترین سطح خود در 28،675 دلار رسید. در حال حاضر بیت کوین در حدود 39000 دلار معامله می شود.

به گزارش یوتودی Sven Henrich ، بنیانگذار NorthmanTrader اخیراً هشدار داده است که در سال های اخیر شاهد بوده ایم که افزایش قیمتها در تابستان ناپایدار هستند.

 آلتکوین ها قوی تر از بیت کوین

جدای از هشدار پیتر برانت به نظر می رسد آلتکوین ها عملکرد بهتری داشته اند. اخیرا بیت کوین طولانی ترین رشته کندل سبز خود را از اواخر دسامبر به ثبت رسانده است. طولانی بودن یک روند افزایشی نگران کننده به نظر می رسد.

در حالی که بیت کوین پس از صعود چشمگیر خود مقداری افت کرده است چندین آلتکوین مجددا روند صعودی در پیش گرفته اند. اتریوم و ریپل در 24 ساعت گذشته با ثبت بهترین عملکرد در بین ده ارز برتر، بیش از پنج درصد افزایش داشتند.

در همین حال، سولانا با جهش 16 درصدی از 50 ارز دیگر پیشی گرفته است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x