بانک چندملیتی جی پی مورگان: تقاضا برای بیت کوین زیاد است
0

بانک چندملیتی جی پی مورگان: تقاضا برای بیت کوین زیاد است

بازدید : 1463

فکت کوینز: در حالی که بانک سرمایه‌گذاری چندملیتی مستقر در آمریکا جی پی مورگان در رابطه با ارائه گزینه‌های سرمایه‌گذاری در بیت کوین به مشتریان خود تردید دارد، بررسی‌های این بانک نشان می‌دهد که تقاضا برای بیت کوین به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است.

رشد تقاضا برای بیت کوین

به گزارش کریپتوپوتیتو، مری کالاهان اردوس، مدیر بخش مدیریت دارایی بانک جی پی مورگان در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اظهار داشت که بیشتر مشتریان این بانک بیت کوین را به عنوان یک کلاس دارایی می‌بینند.

اردوس خاطرنشان کرد که برای حفظ مشتریان، این بانک بزرگ همچنان به ارائه خدمات بیت کوین و ارزهای دیجیتال برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون مشتریان ادامه خواهد داد.

وی افزود:

«بسیاری از مشتریان ما می‌گویند: این یک کلاس دارایی است و می‌خواهم در آن سرمایه‌گذاری کنم. و وظیفه ما این است که به آنها کمک کنیم پول خود را در جایی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند.»

بیشتر بخوانید: ویتالیک بوترین در کنفرانس EthCC: اتریوم باید از محدوده ساخت توکن فراتر برود

جالب است بدانید در اوایل ماه فوریه، دنیل پینتو، یکی از مدیران جی پی مورگان اظهار داشت که تقاضای زیادی برای بیت کوین وجود ندارد. با این حال، در طول ماه‌های اخیر تقاضا برای بیت کوین شدت گرفته و این بانک در تلاش است تا آن را برآورده کند.

اردوس در این مصاحبه به این نکته اشاره کرد که جی پی مورگان همچنان نظرات خود در رابطه با طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال را حفظ کرده است. وی افزود:

«این یک چیز کاملاً شخصی است. ما بیت کوین را به‌خودی‌خود یک کلاس دارایی نمی‌دانیم و زمان مشخص کرد که آیا بیت کوین مخزنی برای ارزش است یا خیر.»

نظرات مختلف جی پی مورگان در رابطه با بیت کوین

در گذشته، بانک جی پی مورگان هرگز ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین را دوست نداشت. در اوایل سال 2017، جیمی دیمون مدیرعامل این بانک از بیت کوین انتقاد کرد و آن را کلاه‌برداری خواند. وی حتی کارکنان خود را تهدید کرد که در صورت انجام معاملات بیت کوین، اخراج خواهند شد.

با این حال، وی بعدها موضع خود را تغییر داد و اعلام کرد که از اینکه بیت کوین را کلاه‌برداری خوانده متأسف است. وی همچنین خاطرنشان کرد که بلاک چین فناوری انقلابی است.

از آن زمان تاکنون این بانک نسبت به بیت کوین دوستانه‌تر رفته کرده است. در اوایل سال جاری جی پی مورگان برخی از توسعه‌دهندگان اتریوم و بلاک چین را استخدام کرد تا به کشف این فناوری بپردازد.

علیرغم تلاش نسبت به حمایت از بلاک چین و بیت کوین اما دیمون نتوانسته از اظهارنظرهای منفی جلوگیری کند. در ماه مه، وی ضمن اعتراف به تقاضای زیاد سرمایه‌گذاران سازمانی به مردم هشدار داد تا از بازار ارزهای دیجیتال دوری کنند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x