انرژی ارزان قیمت؛ شهردار میامی به دنبال جذب ماینرهای چینی بیت کوین
0

انرژی ارزان قیمت؛ شهردار میامی به دنبال جذب ماینرهای چینی بیت کوین

بازدید : 1632

گزیده خبر:

ماینرهای چینی بیت کوین می‌توانند در میامی به ادامه فعالیت خود بپردازند. به گزارش کریپتوپوتیتو، فرانسیس سوارز، شهردار میامی در آخرین صحبت‌های خود اظهار داشت که در تلاش است تا برای جذب تعداد بیشتری از ماینرها به این منطقه، هزینه‌های برق را کاهش دهد.

آیا ماینرها به میامی خواهند رفت؟

فرانسیس سوارز، شهردار میامی در مصاحبه اخیر خود با CNBC در رابطه با پذیرش بیت کوین و به‌طور خاص استخراج این ارز سخن گفت. وی با اشاره به انرژی هسته‌ای ارزان‌قیمت این منطقه، بر پتانسیل میامی برای تبدیل شدن به قطب استخراج تأکید کرد. سوارز در این رابطه گفت:

ما در حال صحبت با بسیاری از شرکت‌ها برای مهاجرت به این منطقه هستیم. واقعیت این است که ما انرژی هسته‌ای داریم که بسیار ارزان است.

باوجود انرژی هسته‌ای ارزان، هزینه برق در میامی همچنان از چین بالاتر است. بااین‌حال شهردار میامی متعهد شد تا بر کاهش هزینه‌ها کار کند.

انتقال کسب‌وکار ماینرها به میامی می‌تواند برای آنها مزایای بیشتری به دنبال داشته باشد. از جمله این مزایا می‌توان به مناطق سازمانی متناسب با ارزهای دیجیتال اشاره کرد. مناطقی که به ماینرها امتیازات مالیاتی، مشوق‌های زیرساختی و همچنین کاهش در قوانین ارائه خواهند داد. بااین‌حال این پروژه پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و به گفته سوارز، یک‌شبه اتفاق نخواهد افتاد.

شهردار میامی چندین ماه است که به‌صورت علنی از فضای ارزهای دیجیتال حمایت می‌کند. وی اخیراً از سرمایه‌گذاری خود در بیت کوین و اتریوم پرده برداشت و خواستار تبدیل‌شدن میامی به قطبی برای بیت کوین شد.

چرا ماینرهای چینی بیت کوین به خانه‌ای جدید احتیاج دارند؟

سال‌هاست که بیشتر هش ریت بیت کوین از کشور چین تأمین می‌شود. چین با انرژی ارزان خود، در سالیان اخیر بر بازار تسلط داشته و بیش از 60 درصد از ماینیگ بیت کوین را به خود اختصاص داده است. بااین‌حال، این کشور، سیاست‌های خصمانه‌ای را در برابر صنعت ارزهای دیجیتال نشان داده و در ماه‌های اخیر، به فعالیت‌های ضد کریپتویی خود شدت بخشیده است.

تقریباً یک دهه از ممنوعیت بیت کوین در چین می‌گذرد. بااین‌حال، سیاست‌های ضدکریپتو چین تمامی ندارد. در تازه‌ترین اقدام مقامات چینی در ماه مه استخراج بیت کوین در برخی از مناطق چین را ممنوع کردند.

گزارشات حاکی از این است که آمریکا درصدد کسب سهم عمده‌ای از استخراج بیت کوین قرار دارد. تاکنون تگزاس آمریکا در این زمینه پیشتاز بوده است. بااین‌حال، میامی و شهردار آن در تلاش‌اند تا با ارائه انرژی هسته‌ای ارزان‌قیمت، ماینرهای چینی بیت کوین را به این منطقه جذب کنند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x