مایکرواستراتژی همچنان به سرمایه گذاری در بیت کوین تمایل دارد

مایکرواستراتژی همچنان به سرمایه گذاری در بیت کوین تمایل دارد
0
بازدید : 2456

فکت کوینز: شرکت مایکرواستراتژی، غول نرم‌افزاری ثبت‌شده در بورس نزدک در گزارش مالی خود از تحولات سه ماهه دوم سال 2021 از ضرر 700 میلیون دلاری خود خبر داد. با این حال، این شرکت اعلام کرد که نسبت به تحولات مالی و سرمایه گذاری استراتژیک خود خرسند است و به سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین ادامه خواهد داد.

تمایل مایکرواستراتژی به سرمایه گذاری بیشتر

به گزارش کریپتوپوتیتو، شرکت مایکرواستراتژی به رهبری مایکل سیلور، طرفدار سرسخت بیت کوین در طول یک سال گذشته با انباشت بیش از 105000 واحد بیت کوین به یکی از بزرگ‌ترین هولدرهای این ارز دیجیتال تبدیل شده است. با این حال، بر اساس گزارش مالی سه ماهه دوم، خریدهای قابل‌توجه بیت کوینی که در این بازه زمانی صورت گرفته، ضرری 689.6 میلیون دلاری را برای این شرکت به ارمغان آورده است. با این حال، درآمد این شرکت از محصولات غیر بیت کوینی خود در این بازه زمانی مثبت بوده است.

بیشتر بخوانید: توییت های مایکل سیلور تأثیرگذارتر از ایلان ماسک است

ضرر ثبت‌شده اما نظر سیلور در رابطه با بیت کوین را تغییر نداده است. مدیرعامل مایکرواستراتژی پس از این گزارش مالی خاطرنشان کرد که این شرکت، برنامه‌ای جهت تغییر استراتژی بیت کوین خود ندارد.

وی در این رابطه گفت:

«ما همچنان از نتایج سرمایه گذاری استراتژیک خود در بیت کوین راضی هستیم. آخرین سرمایه گذاری ما باعث شد تا شمار بیت کوین‌های تحت مدیریت مایکرواستراتژی از 105 هزار واحد فراتر برود. در آینده، ما قصد داریم تا به سرمایه گذاری در بیت کوین ادامه دهیم.»

شایان ذکر است این شرکت تاکنون هیچ‌کدام از بیت کوین‌های خود را نفروخته است.

مایکرواستراتژی و بیت کوین؛ یک سال تاریخی

داستان عاشقانه مایکرواستراتژی و بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در تابستان سال 2020 شروع شد. در آن زمان، مایکرواستراتژی از سرمایه گذاری این شرکت در بیت کوین خبر داد. سیلور بعدها اعلام کرد که برای این سرمایه گذاری، تحقیقات زیادی انجام شده است.

از آن زمان، این شرکت لیست شده در بورس نزدک از هر فرصتی از خریدهای نسبتاً کوچک ده میلیون دلار گرفته تا مبالغ هنگفت یک میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری بیشتر استفاده کرده است.

سیلور و شرکت مایکرواستراتژی پس از این سرمایه گذاری‌ها نقش محوری در توسعه پذیرش بیت کوین پیداکرده‌اند. مایکرواستراتژی به نودی در شبکه بیت کوین تبدیل شده و مدیران این شرکت به جای دریافت پول نقد، حقوق خود را با بیت کوین دریافت می‌نمایند. علاوه بر این، بیت کوین به اصلی‌ترین دارایی خزانه این شرکت تبدیل شده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x