کمیسیون بورس دلایل ریپل برای عدم ارائه پیام های اسلک را تو خالی خواند
0

کمیسیون بورس دلایل ریپل برای عدم ارائه پیام های اسلک را تو خالی خواند

بازدید : 1397

فکت کوینز: به نظر می‌رسد سکوت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در دعوی حقوقی با ریپل شکسته شده باشد. در آخرین درخواست SEC از دادگاه، این ارگان مجدداً مسئله کشف از پیام های اسلک ریپل را مطرح کرد و از دادگاه خواست تا با آن موافقت کند. کمیسیون بورس معتقد است دیدن پیام های مرتبط با پرونده 22 تن از کارکنان کلیدی ریپل به مشخص شدن روند پرونده کمک شایانی خواهد کرد.

کمیسیون بورس به دنبال جمع‌آوری پیام های اسلک ریپل

به گزارش کوین گیپ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا موضع نابه‌جای ریپل را با چنین پرونده مهمی نامرتبط می‌داند. به گفته SEC، شرکت ریپل ابتدا با در اختیار قرار دادن پیام های اسلک موافقت کرده اما اکنون می‌گوید به دلیل محدودیت زمانی و مالی، جمع‌آوری این داده‌ها را انجام نخواهد داد.

ریپل اخیراً به دادگاه اعلام کرد که دادگاه دیگر درخواست‌های کشف مشابه را رد کرده‌اند و این دادگاه نیز بایستی با درخواست کمیسیون مخالفت کند. در متن درخواست ریپل به دادگاه آمده است:

«دادگاه‌های دیگر در مواجهه با درخواست کشف پیام های اسلک، حکم کرده‌اند که بازیابی این پیام‌ها سنگین و پرهزینه خواهد بود و در رابطه با اجبار و تحویل آن تصمیم‌گیری نکرده‌اند.»

بیشتر بخوانید: مدیرعامل ریپل به دنبال اسناد بایننس برای استفاده در دادگاه علیه کمیسیون بورس

اما به نظر می‌رسد کمیسیون بورس از این درخواست دست‌بردار نباشد. SEC در نامه‌ای به دادگاه نوشت:

«استدلال‌های ریپل ممکن است در زمینه یک اختلاف کوچک منطقی باشد اما برای پرونده‌ای به چنین وسعتی شایسته نیستند و توخالی به نظر می‌رسند. درخواست بازبینی پیام های اسلک مشابه با کشف ایمیل‌هاست. دادگاه باید با درخواست کمیسیون موافقت کند.»

ریپل نیمی از پیام‌ها را مخفی می‌کند

ریپل ابتدا با درخواست کمیسیون بورس مبنی بر کشف پیام های اسلک 33 کارمند موافقت کرده بود اما در تاریخ 30 ژوئیه اعلام کرد که به دلیل مشکلات فنی پیش‌آمده قادر به جمع‌آوری پیام‌های مفقودشده نخواهد بود و کمیسیون تنها 9 نفر از این افراد را می‌تواند استیضاح کند و پیام‌های آنها را جستجو کند. با این حال ریپل اعلام کرد که پس از این مشکل بلافاصله به جمع‌آوری داده‌ها اقدام کرده است.

دادگاه در ماه ژوئن مهلت کشف پرونده را تا 15 اکتبر تمدید کرد. شرکت بلاک چینی ریپل معتقد است اجبار به جمع‌آوری پیام‌های مفقودشده تنها برنامه زمان‌بندی دادگاه را دچار تغییر خواهد کرد. مسئول بازیابی الکترونیکی شرکت ریپل تخمین زده که 15 هفته برای بازیابی پیام‌های مفقودشده زمان احتیاج است. علاوه بر این، ریپل نیز نیاز دارد تا آنها را مرور کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x