شرکت گلدمن ساکس: تا 2022 طلا به 2300 دلار خواهد رسید. افزایش قیمت بیت کوین
0

شرکت گلدمن ساکس: تا 2022 طلا به 2300 دلار خواهد رسید. افزایش قیمت بیت کوین

بازدید : 1840

تاثیر گفته ی شرکت گلدمن ساکس بر قیمت بیت کوین

یکی از چالش‌های سرمایه‌گذاری انتخاب نوع آن است. نوعی از سرمایه‌گذاری که هم بتوان از طریق آن سود کسب کرد. همچنین بتوان در مواقع اضطراری به صورت آزادانه با آن پرداخت انجام داد. سرمایه گذاران کلاسیک به دنبال متنوع سازی سبد سهام خود و دریافت بازده بیشتری از سرمایه گذاری‌های خود هستند. بیت کوین، ارز فیات یا طلا؟ کدام گزینه مفیدترین و مطمئن ترین روش سرمایه‌گذاری و پرداخت است. به گفته شركت بانكداری سرمايه گذاری گلدمن ساکس ، تا قبل از پايان سال 2022 قيمت طلا 20٪ افزايش مي يابد و به 2300 دلار میرسد. باید دید که تاثیر این گفته گلدمن ساکس بر قیمت بیت کوین چیست.

در تاریخ 31 ژوئیه طلا با افزایش بیش از 2،000 دلار در هر اونس رکورد جدیدی ثبت کرد. اما گلدمن معتقد است که هنوز راه درازی پیش رو است. براساس گزارشی به نقل از بلومبرگ، این بانک بر این باور است که قیمت طلا در 12 ماه آینده به 2300 دلار خواهد رسید – این پیش بینی بیشتر به دلیل نگرانی از وضعیت دلار آمریکا بود و در ابتدا 2000 دلار پیش بینی شده بود .
در تاریخ 28 ژوئیه تحلیلگران شرکت گلدمن ساکس اظهار داشتند که “میزان کل بدهی جمع آوری شده” از دولت ایالات متحده و “نگرانی درباره طول عمر دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره” بر قیمت طلا تأثیر گذاشته است. در حال حاضر قیمت هر اونس طلا 1،975 دلار است.

کاهش تدریجی دلار آمریکا و قیمت بیت کوین

 

چه چیز به طلا و بیت کوین کمک می کند؟

شرکت گلدمن ساکس بیان داشته: اقدامات دولت آمریكا برای كاهش تأثیرهمه گیری بیماری کرونا بر روی اقتصاد این کشور  ، به عنوان مثال یارانه هایی که به مردم اهدا شد ،به راحتی می تواند باعث کاهش قیمت ارز و نتیجتا افزایش بدهی ها شود.  طبق نظر این بانک ، چنین شرایطی باعث افزایش قیمت طلا و نقره خواهد شد.

با این حال ، با کاهش تدریجی ارزش دلار آمریکا ، انواع ارز فیات هم برای سرمایه گذاران جذاب ترخواهند شد.

به گزارش سایت کوین تلگراف قیمت بیت کوین می تواند حصار بهتری در برابر تورم باشد تا طلا.  از ماه مارس ، قیمت رمز ارز بیشتر با قیمت دلار همبستگی منفی (رابطه عکس) داشته تا قیمت طلا.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x