کمیسیون بورس در پی کشف شواهد از ویدیوهای جلسات ریپل
0

کمیسیون بورس در پی کشف شواهد از ویدیوهای جلسات ریپل

بازدید : 1267

فکت کوینز: در آخرین تحولات مربوط به پرونده ریپل، کمیسیون بورس درخواست دیگری برای کشف شواهد به دادگاه ارائه کرده است. در  این درخواست، ریپل مجبور به ارائه ویدیوها و صداهای ضبط‌شده در جلسات کارکنانش شده است.

به گزارش کوین گیپ، کمیسیون بورس ادعا می‌کند علیرغم درخواست آنها در یکی از نامه‌هایشان در ژانویه 2021، ریپل وجود فایل‌های ویدیویی و صداهای ضبط شده از جلسات را از آنها مخفی نگه داشته است. به گفته کمیسیون بورس، شرکت بلاک چینی ریپل هیچ‌گاه به این آژانس فرایند ضبط مرتب جلسات را اطلاع نداده است. با این حال، اخیراً یکی از کارمندان کلیدی سابق این شرکت در استشهادی که اوایل این ماه صورت گرفت، از این موضوع پرده برداشته است.

آنتوانت اوگورمن، مدیر ارشد سابق انطباق ریپل، برای اولین بار در جریان جلسه استشهادی خود در تاریخ 4 آگوست از ضبط شدن جلسات معمول بین کارکنان ریپل خبر داد. با کشف این اطلاعات، کمیسیون بار دیگر از ریپل درخواست کرده که ویدیوها و صداهای مرتبط با این پرونده را در اختیار آنها قرار دهد.

بیشتر بخوانید: نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت

شرط ریپل برای به اشتراک‌گذاری ویدیوهای جلسات

ریپل در واکنش به این درخواست گفته است منوط به اینکه کمیسیون در آینده قابل پیش‌بینی حق ریپل را برای کشف شواهد محترم شمارد این فایل‌ها را تولید خواهد کرد.

با این حال شرط ریپل با مخالفت کمیسیون بورس مواجه شده است. این به‌نوبه خود باعث شد تا کمیسیون با استناد به قانون آیین دادرسی مدنی فدرال 26 (ب) (1) که در آن امکان دستیابی به داده‌هایی که مربوط به ادعا یا دفاع طرقین است رسماً از دادگاه خواستار دریافت اجازه برای بازبینی فایل‌های ویدیویی جلسات ریپل شود.

پیش‌تر نیز ریپل از کمیسیون بورس خواسته بود تا طی گزارشی، میزان دارایی XRP کارکنانش را اعلام کند. به عقیده ریپل این کار سیاست تجارت دارایی این ارگان را مشخص خواهد کرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x