شیبا اینو به 5 امین قرارداد هوشمند پر استفاده در شبکه اتریوم تبدیل شد
0

شیبا اینو به 5 امین قرارداد هوشمند پر استفاده در شبکه اتریوم تبدیل شد

بازدید : 1151

فکت کوینز: افزایش محبوبیت توکن شیبا اینو باعث شده تا این میم کوین به پنجمین قرارداد هوشمند بر بستر شبکه اتریوم و همچنین هفتمین سوزاننده توکن این شبکه تبدیل شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو، به نظر می‌رسد سرمایه گذاران نسبت به قبل علاقه بیشتری به میم کوین ها پیدا کرده‌اند. حرکات قدرتمند قیمت شیبا اینو، حتی مخالفانش را نیز جذب خود کرده است. هیجان اطراف شیبا به قدری زیاد شده است که آن تبدیل به پنجمین قرارداد هوشمند پر استفاده در بستر اتریوم شده است.

رشد شیبا اینو

بر اساس داده ها، شیبا اینو موفق شده است، حتی از یونی سواپ، USDC و … نیز پیشی بگیرد. این رمز ارز همچنین با میزان سوزاندن کارمزدهای خود در شبکه اتریوم به هفتمین پروژه بزرگ از این منظر نیز تبدیل شده است. دلیل آن را نیز می‌توان افزایش فعالیت شبکه آن دانست.

مطلب مفید: هش ریت شبکه اتریوم اوج جدیدی را ثبت کرد

اتریوم نیز روز سه شنبه و در پی خبر آنکه تعداد اتریوم های سوزانده شده از استخراج شده ها بیشتر است، اوج جدیدی را به ثبت رساند. این اتفاق در طول هفته گذشته به صورت متوالی رخ داد. به عبارت دیگر شبکه اتریوم شاهد تورم منفی در هفته گذشته و پس از هارد فورک لندن بود.

همانطور که اشاره شد، شیبا اینو نیز در این اتفاق نقش داشت. در هفت روز گذشته این میم کوین مجموعا 127.15 اتریوم سوزاند. این در حالی است که غول های این صنعت مانند یونی سواپ و تتر به ترتیب 525 و 296 اتر سوزاندند. شایان ذکر است که به لطف روند متداوم صعودی و اخبار مثبت پیرامون آن از جمله لیست شدن در صرافی رمز ارزی کراکن و حتی شایعات اضافه شدن آن به لیست ابزار پرداخت شرکت تسلا، ارزش بازار شیبا اینو موفق شده است از چندین ارز دیجیتال بزرگ بازار و دوج کوین رقیب سنتی خود پیشی بگیرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x