جاستین سان: پشتوانه استیبل کوین USDD بیش از مقدار مورد نیاز است
0

جاستین سان: پشتوانه استیبل کوین USDD بیش از مقدار مورد نیاز است

بازدید : 1390

سقوط استیبل کوین ترا باعث شد تا دید بسیاری از سرمایه‌گذاران به استیبل کوین‌های الگوریتمی منفی شود و بسیاری نسبت به این استیبل کوین‌ ها محتاط عمل کنند. به دنبال این اتفاقات، ترون روز گذشته اعلام کرد پشتوانه استیبل کوین الگوریتمی USDD بیش از مقدار مورد نیاز است و برنامه‌هایی برای افزایش ذخایر خود دارد.

استیبل کوین الگوریتمی ترون در تاریخ 5 مه راه‌اندازی شد. ظاهرا این استیبل کوین سازوکاری مشابه با UST دارد اما جاستین سان، بنیانگذار ترون به USDD امیدوار است.

سان به تازگی گفته است پشتوانه استیبل کوین USDD از مقدار لازم فراتر رفته است و حداقل 130% بیشتر از عرضه در گردش USDD خواهد بود. همچنین شرکت ترون متعهد شده تا از تاریخ 5 ژوئن به‌روزرسانی‌هایی از مقدار پشتوانه استیبل کوین USDD را به صورت لحظه‌ای در وب سایت دائو ترون منتشر کند.

سخنگوی شرکت ترون اعلام کرد ذخایر استیبل کوین USDD شامل 10500 واحد بیت کوین، 240 میلیون واحد تتر، 1.9 میلیارد واحد ترون و 8.29 میلیارد واحد دیگر ترون است. البته این شرکت کمی بعد در اطلاعیه‌ای فهرست کامل دارایی‌های پشتوانه خود را اعلام کرد که به شرح زیر است:

  • بیت کوین
  • ترون
  • تتر
  • استیبل کوین USDC
  • استیبل کوین TUSD
  • استیبل کوین USDJ

بنیانگذار ترون مدعی است قصد دارد استیبل کوین USDD را به یک استیبل کوین هیبریدی تبدیل کند که هم با استفاده از الگوریتم ثبات آن حفظ شود و هم ذخایر زیادی داشته باشد.

تجربه پروژه ترا و استیبل کوین الگوریتمی آن ثابت کرد که الگوریتم‌ها و ذخایر ارز دیجیتال ممکن است چندان برای حفظ ارزش دلاری یک استیبل کوین کارساز نباشند. با این حال، سان مدعی است اگر پشتوانه استیبل کوین USDD به خوبی تامین شود، می‌توان به آن امید داشت.

بنیانگذار ترون در این رابطه گفت:

ما ذخایر بسیار متنوعی شامل بیت کوین و انواع استیبل کوین‌ها داریم.

وی افزود:

همه آدرس‌های بیت کوین ما امضا خواهند شد تا همه بفهمند آنها به ما تعلق دارند.

سان پیش‌تر در گفتگویی گفته بود سو مدیریت مدیران ترا باعث سقوط لونا و استیبل کوین این شبکه شد. وی در آن زمان خاطرنشان کرد استیبل کوین USDD در وهله اول سعی در تثبیت کردن وضعیت بازار دارد.

نظر شما در رابطه با استیبل کوین الگوریتمی USDD چیست؟

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x