شرکت حسابرسی مور کیمن: واحدهای تتر به طور کامل پشتوانه دارند

شرکت حسابرسی مور کیمن: واحدهای تتر به طور کامل پشتوانه دارند
0
بازدید : 2162

فکت کوینز: به گزارش کریپتوپوتیتو، نتایج حسابرسی انجام شده توسط شرکت مور کیمن نشان می‌دهد که تمامی واحدهای تتر به طور کامل پشتوانه دارند و توسط ذخایری پشتیبانی می‌شوند. با این حال، این شرکت به ماهیت دقیق این پشتوانه‌ها اشاره‌ای نکرده و این موضوع باعث جنجال زیادی در جامعه رمزارزها شده است.

نتایج شرکت حسابرسی مور کیمن

بر اساس این گزارش، این ارائه‌دهنده حسابرسی مستقر در جزیره کیمن شواهد کافی و مناسب را برای ادعای خود به دست آورده است. گفتنی است این گزارش مطابق با استاندارد ISAE 3000 که استاندارد بین‌المللی در رابطه با مشارکت‌های تضمین‌شده در کنار سایر استانداردهای تحقیقاتی تهیه شده است.

در این گزارش آمده است:

«این استانداردها مستلزم آن است که ما برای اطمینان از ادعاهای مدیریت تتر در رابطه با پشتوانه آنها و اینکه از نظر مادی هر کدام به صورت عادلانه بیان شده است، تحقیقاتی را انجام دهیم.»

بیشتر بخوانید: وایت پیپر تتر – قسمت اول

 • مجموع دارایی‌های تلفیقی: 62،773،190،075 دلار
 • مجموع بدهی‌های تلفیقی: 62،628،932 دلار از این میزان 62610829 دلار به توکن های دیجیتالی مربوط است.
 • دارایی‌های تلفیقی این شرکت بیش از بدهی‌های تلفیقی است.
 • ذخایر نگهداری شده این گروه برای دارایی‌های دیجیتالی آن بیش از مقدار موردنیاز برای بازخرید توکن های دیجیتالی صادره است.

نگرانی در مورد ادعاهای تتر

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر مدعی است که این شرکت ارائه‌دهنده استیبل کوین به ارائه شفافیت و پاسخگویی به مشتریان خود و ارائه به‌روزرسانی‌های منظم در رابطه با حساب‌های خود متعهد است و به آن ادامه خواهد داد. اما مشخص نیست که گزارش مور کیمن این ادعا را اثبات می‌کند یا خیر.

آردوینو در این رابطه گفته است:

«ما به عنوان یک رهبر در صنعت ارزهای دیجیتال اهمیت شفافیت و پاسخگویی را درک می‌کنیم. جدیدترین گزارشات از مور کیمن نشان می‌دهد که تتر به طور کامل پشتیبانی می‌شود. سبدی سالم و محافظه کار با تأکید بر نقدینگی همچنان به رشد و اعتماد ما به پشنهادات نوآورانه دامن می‌زند.»

با وجود این صحبت‌ها همچنان نگرانی‌های زیادی در رابطه با صحت ادعاهای تتر وجود دارد. ظاهراً هر واحد USDT توسط مجموعه‌ای از دارایی‌های نقد پشتیبانی می‌شود. با این حال، تتر به دلیل «حفظ حریم خصوصی» از افشای این مدارک در رسانه‌ها خودداری کرده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x